CANPOL BABIES Odsávačka nosná s hadičkou 56-007
(79.6%)
CANPOL BABIES Odsávačka nosná s hadičkou 56-007
Bežná cena: 4,29 €

Parametre a popis produktu

Nosová odsávačka s hadičkou s jednoduchou obsluhou. Nosová odsávačka je určená deťom do 3 rokov, ktoré nevedia samy smrkať. Slúži na odsatie nadmerného množstva hlienu z nosových dierok dieťaťa, ktorý môže spôsobiť kašeľ alebo zápaly ucha. Výhodou odsávačky je regulácia sily sania. Obsluha odsávačky je jednoduchá, nevyžaduje výmenu filtrov ani použitie batérií. Návod na použitie: - Položte dieťa na chrbát do postieľky alebo na prebaľovací pult. Aby ste lepšie videli, môžete mierne zakloniť hlavičku dieťaťa. Niektorí rodičia preferujú položenie dieťaťa na kolená. - Vsuňte opatrne koncovku odsávačky do nosovej dierky dieťaťa a silikónový náustok do vlastných úst. Nasávaním cez náustok vytvoríte podtlak, ktorý odsáva hlien z nosnej dierky dieťaťa. Silu odsávania regulujte podľa potreby. Odporúčame postupne zväčšovať silu odsávania. - Často sa stáva, že hlien je príliš hustý a suchý a nie je možné ho odsať. V takýchto prípadoch odporúčame prekvapkanie nosných dierok fyziologickým roztokom. - Odsávačka je zabezpečená hubkou pred možným nasatím hlienov do úst. Po jej opotrebovaní alebo znečistení môžete do plastovej trubičky vložiť kúsok vaty. - Po vyčistení nosových dierok dieťaťa ukončite odsávanie. Nosové dierky dieťaťa očistite hygienickým obrúskom. Čistenie odsávačky: Udržujte v čistote. Odsávačku rozložte podľa obrázku 1. Odstráňte zvyšky hlienu z koncovky odsávačky vypláchnutím pod tečúcou vodou. Všetky diely umyte šetrným čistiacim prípravkom v teplej vode. Dôkladne vypláchnite a osušte. Nevyvárajte! Odsávačku (okrem hubky) je možné umývať v umývačke riadu.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o CANPOL BABIES Odsávačka nosná s hadičkou 56-007 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 4,29€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka CANPOL BABIES Odsávačka nosná s hadičkou 56-007

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy