Capital Sports Strike Bike, domáci trenažér, kardio, ventilačný odpor, BT, čierny
(80%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 769 €786,90 €

Parametre a popis produktu

Zariadenie Strike Bike od spoločnosti Capital Sports je váš profesionálny kardio trenažér a vďaka masívnej konštrukcii je vhodný aj pre najnáročnejšie požiadavky v telocvičniach. Nastúpte na pedále a dosiahnite svoj limit: Odteraz trénujete celé telo! So zariadením Strike Bike od Capital Sports budujete svalovú silu, zlepšujete vytrvalosť a intenzívne spaľujete kalórie. Spojením pedálov s rukoväťami sa dosahuje prirodzený synchrónny pohyb ktorý uvádza do pohybu celé telo. Ventilačný odpor so svojím individuálnym prúdom vzduchu zabezpečuje intenzívny tréning na mieru - čím rýchlejšie pedálujete, tým väčší je odpor. Vášmu profesionálnemu, náročnému kardio tréningu už nestojí nič v ceste. Sedadlo je nastaviteľné výškovo aj hĺbkovo, čo zabezpečuje veľmi pohodlný tréning a umožňuje dokonalé prispôsobenie kardio trenažéra Strike Bike vašej telesnej výške. Kvalitná, robustná konštrukcia kovového rámu poskytuje stabilné postavenie po celú dobu tréningu a je takmer nezničiteľná: Vaše tréningové požiadavky nie sú obmedzené a môžete si naozaj kvalitne zacvičiť! Masívne kovové pedále pritom ponúkajú vždy potrebnú priľnavosť. Profesionálny tréning, samozrejme, zahŕňa zaznamenávanie pokrokov v tréningu. Pomáha pri tom stále dobre viditeľný tréningový počítač, ktorý monitoruje údaje o výkonnosti: dobu tréningu, rýchlosť, vzdialenosť, otáčky za minútu, watty a spálené kalórie môžete sledovať jedným pohľadom a zodpovedajúcim spôsobom reagovať. Voliteľne sa dá pripojiť pomocou rozhrania bluetooth hrudný popruh na monitorovanie pulzu, potom možno údaje sledovať na displeji. Môžete pripojiť aj smartfón alebo tablet, na riadidlách je upevnený držiak, ktorý sa postará o bezpečné umiestnenie a perfektný prehľad. A ak chcete bicykel premiestniť na iné miesto, dá sa ľahko presúvať vďaka kolieskam. Pre váš profesionálny kompletný kardio tréning: Strike Bike od Capital Sports. Strike Bike sa dodáva ako montážna sada, ktorej zostavenie je potrebných približne 30 minút.

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Strike Bike, domáci trenažér, kardio, ventilačný odpor, BT, čierny myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 786,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Strike Bike, domáci trenažér, kardio, ventilačný odpor, BT, čierny

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy