Parametre a popis produktu

Pomocník do každej kuchyne
Nebaví vás mať kuchyňu zaplnenú mnohými spotrebičmi, keď každý zvláda len jednu funkciu a vo výsledku polovicu z nich nepoužívate, alebo zabudnete, že ich máte?

Veľmi výkonný robot GUSTUS GULIVER ETA112890010s motorom s príkonom 1200 W so stabilizátorom udržania nastavených otáčok aj pri veľkom zaťažení sa hodí do každej kuchyne. Jeden kuchynský robot s mnohými funkciami.

Nápomocný vám bude hlavne pri šľahaní, miesení, hnetení, mixovaní, mletia mäsa, plnení údenín, výrobe mäsových trubičiek Kebbe aj pretláčaní strojových cukroviniek.

Bohaté príslušenstvo
Kuchynský robot GUSTUS GULIVER disponuje mnohými súčiastkami, ktoré vám uľahčia či už pečenie, alebo každodenné varenie pokrmov .

Pri kúpi nášho kuchynského robota obdržíte veľkokapacitnú nerezovú misu s držadlami o objeme 6 l vrátane priehľadného krytu s otvorom pre ľahšie plnenie surovín za chodu. Ďalej získate hnetací hák a sadu metiel na (šľahanie, mieseniea flexi metlu na výrobu krémov a ľahkých ciest). Medzi ďalšie príslušenstvo, ktoré je súčasťou balenia patrí mlynček na mäso o priemere 54 mm (3 veľkosti mlecích doštičiek pre stredné, hrubé a veľmi hrubé mletie), nástavec na výrobu údenín, nástavec na výrobu Kebbe, formovač na cukrovinky, dostatočne veľkú násypku, praktický miagač a uvoľňovací kľúč, sklenený mixér 1,5 l a kľúč pre jednoduché nastavenie optimálnej výšky nástavcov v mise.

Potrpíme si na kvalitu
Masívne celokovové prevedenie zaisťuje dlhú životnosť a dobrú stabilitu pri prevádzke. Planetárny systém miešania sa postará o kvalitnejšie a systematickejšie spracovanie obsahu nádoby. Robot GUSTUS GULIVER tiež disponuje funkciou PULSE pre maximálne otáčky pri prevádzke. Určite oceníte aj plynulú reguláciu otáčok pre voliteľnú rýchlosť a intenzitu spracovania surovín. Metla na šľahanie s predĺženou pracovnou časťou zaistí efektívnejšie premiešanie surovín aj u stien misy.

Zároveň pre dokonalé premiesenie cesta alebo iných surovín máte možnosť nastavenia optimálnej výšky nástavcov odo dna misy čo určite oceníte pri spracovaní menšieho množstva surovín v mise.

Potešujúce doplnky
U kuchynského robota GUSTUS GULIVER určite oceníte svetelnú signalizáciu indikujúcu pripojenie robota k elektrickej sieti, protišmykové nožičky, bezpečnostnú tepelnú poistku aktivujúcu sa pri preťažení stroja a tiež bezpečnostný systém výkyvného ramena (umožňujúci jednoduchú výmenu pracovných nástavcov, manipuláciu vďaka aretačnej poistke pri odklopenej polohe a obsahujúcu poistku proti nechcenému spusteniu stroja v odklopenej polohe)

K robotu možno dokúpiť veľmi bohaté príslušenstvo – je len na vás, pre ktoré sa rozhodnete. Medzi dokúpiteľným príslušenstvom nájdete špeciálny hák na bezlepkové cesta, obilniny, strukoviny a ryžu, citrusovač, nástavec na výrobu zmrzliny, ľadových krémov a mrazených jogurtov, nástavec na strúhanie, lis na bobuľoviny, ovocie a zeleninu, formovač na cestoviny a mnoho ďalších. Jednotlivé časti nekovových dielov možno umyť v umývačke na riad.

Vlastnosti

FarbaBiela
Korokmixér, hnetenie, tvorítko na cukroví, plnenie údenín, miešanie, mäsomlynček, šľahanie

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o ETA Gustus Gulliver 1128 90010 strieborný/biely myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 269,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka ETA Gustus Gulliver 1128 90010 strieborný/biely

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Sage BFP580SIL

Sage BFP580SIL

229,00 €
Sage BEM430SIL

Sage BEM430SIL

309,00 €
Bosch MUM 4880

Bosch MUM 4880

123,99 €
Tefal QB317538

Tefal QB317538

195,00 €
Bosch MUM 50112

Bosch MUM 50112

159,90 €