Frosch Eko sprej na škvrny ala žlčové mydlo 500 ml
(83.6%)
Frosch Eko sprej na škvrny ala žlčové mydlo 500 ml
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 5,90 €

Parametre a popis produktu

Silný odstraňovač škvŕn pre rýchlu a efektívnu prípravu bielizne na pranie. Prírodnou silou odstraňuje rôzne druhy škvŕn na bielej aj farebnej bielizni. Účinné zloženie pôsobí podobne ako žlčové mydlo ale výhradne na rastlinnej báze. Odstraňuje rôzne druhy škvŕn napr. tuk, olej, rúž, make-up, čokoláda, omáčky, ovocie, zelenina a i. pred praním. Zároveň je šetrný k farbám. Vlastnosti: pre bielu i farebnú bielizeň účinne odstraňuje aj odolné škvrny  vhodný pre čistenie golierov, škvŕn od make-upu i jedla neobsahuje živočíšne látky (vegan)

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Frosch Eko sprej na škvrny ala žlčové mydlo 500 ml myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 5,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Frosch Eko sprej na škvrny ala žlčové mydlo 500 ml

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy