Hrniec s pokrievkou a drevenými úchytmi Bisetti Pierre Gourmet, výška 11,4 cm
(81.8%)
info Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 61 €43,00 €

Parametre a popis produktu

Chvíle strávené pri sporáku sú pre vás nielen úžasným relaxom, ale navyše spôsobom, ako sa posúvať ďalej a neustále na sebe pracovať. Denne si čítate kuchárky a blogy o varení a premýšľate, čím prekvait svoju rodinu. Ak k tomu všetkému ešte navyše hľadáte to správne kuchynské náčinie, ste na správnom mieste.

Kolekcia Pierre Gourmet od talianskej značky Bisetti je skvelou voľbou pre kuchárov začiatočníkov i nadšených odborníkov. Granitový povrch je odolný a nepriľnavý.

Navyše tieto panvice a hrnce majú špeciálnu úpravu, ktorá umožňuje zdravé varenie s minimom tuku. - Rozměry: 11.4 cm (výška) - Objem: 4.5 l - Průměr: 24 cm - Materiál: vysoko odolný hliník, nepriľnavá úprava povrchu, sklo - Indukcia: áno - Hrúbka: 3,5 mm - Poznámka: vhodné na elektrické, plynové sporáky a sklokeramickú dosku - Staroslivosť a údržba: umývajte v ruke alebo v umývačke do 50 ° C, nepoužívajte agresívne umývacie prostriedky - Objem: 4,5 l

Vlastnosti

ŠtýlTaliansky

Viac fotografií a informácií ...

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.


Alternatívy