Klarstein Annabelle 60, digestor, sklo, 595 m³/h, dotykový panel, biely
(82.4%)
Klarstein Annabelle 60, digestor, sklo, 595 m³/h, dotykový panel, biely
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 267,90 €

Parametre a popis produktu

Odsávač pár Klarstein Annabelle 60 je atraktívnym doplnkom stredne veľkých až veľkých kuchýň. Spoľahlivo odsáva pachy a pary, čím zabezpečuje príjemné ovzdušie v miestnosti aj pri veľkých kuchárskych akciách. Zariadenie Annabelle od spoločnosti Klarstein je výkonný digestor s priestorom na hlavu, ktorý so svojím vzostupným tvarom umožňuje ľahké nazeranie do najzadnejších hrncov a pritom hýbe až 595 m3 vzduchu za hodinu. V prípade potreby osvetlia varnú plochu dve silné LED svetlá. Všetky nastavenia sa dajú pohodlne uskutočniť priamo na prednej strane zariadenia z bieleho bezpečnostného skla pomocou dotykového ovládania. Vo vnútri chránia odsávací kanál pred znečistením tri tukové filtre z hliníka, ktoré sú umývateľné v umývačke riadu. Svojím čistým a zároveň elegantným dizajnom s bielym sklom sa odsávač pár Klarstein Annabelle 60 úžasne začlení do každého štýlu zariadenia kuchyne, pričom bude určite pútať pohľady. Digestor možno prestavať pomocou dvoch filtrov s aktívnym uhlím (produkt 10027530) na recirkulačnú prevádzku.

Vlastnosti

FarbaBiela

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Annabelle 60, digestor, sklo, 595 m³/h, dotykový panel, biely myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 267,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Annabelle 60, digestor, sklo, 595 m³/h, dotykový panel, biely

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy