Klarstein Aurora 60 Smart, digestor, 550 m³/h, 90cm, komínový digestor, podsvietenie, trieda energetickej účinnosti A++
(79.4%)
Klarstein Aurora 60 Smart, digestor, 550 m³/h, 90cm, komínový digestor, podsvietenie, trieda energetickej účinnosti A++
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 182,90 €

Parametre a popis produktu

Kuchyňa je odteraz svetlejšia a žiarivejšia - a okrem toho digestor Aurora 60 Smart od Klarstein eliminujú paru a pachy jedla. S odsávacím výkonom až 550 m³/h v troch stupňoch Aurora 60 Smart neúnavne odstraňuje paru a zápach z kuchyne, a môžete ju ovládať cez aplikáciu alebo pomocou dotykového displeja. Zvláštny šarm vyžaruje nielen jeho štýlový exteriér z tvrdeného skla, ale aj zapínateľné podsvietenie s 9 voliteľnými farbami. Výkonné a jasné LED osvetlenie varnej dosky poskytuje prehľad aj o hrncoch a panviciach.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Aurora 60 Smart, digestor, 550 m³/h, 90cm, komínový digestor, podsvietenie, trieda energetickej účinnosti A++ myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 182,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Aurora 60 Smart, digestor, 550 m³/h, 90cm, komínový digestor, podsvietenie, trieda energetickej účinnosti A++

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy