Klarstein Ava 90, digestor, 90 cm, nástenný, WiFi, A++, 515m³/h, dotykový displej
(82.8%)
Klarstein Ava 90, digestor, 90 cm, nástenný, WiFi, A++, 515m³/h, dotykový displej
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 277,71 €

Parametre a popis produktu

Vitajte v novej generácii digestorov. Digestor Ava od Klarstein obohatí každú kuchyňu o ochotného pomocníka pri odstraňovaní pary, dymu a pachov z jedla.So šírkou 90 cm sa digestor Ava od Klarstein ideálne hodí na malé až stredne veľké varné plochy a kuchynské linky. Z technického hľadiska presvedčí nielen kapacitou odsávaného vzduchu až 515 m3, ale aj mimoriadne jednoduchou obsluhou. Funguje to jednoducho buď cez WiFi s aplikáciou Klarstein, alebo priamo cez dotykovú časť Red Line Touch na prednej strane. Tu si môžete vybrať nielen tri úrovne vetrania, funkciu vysokého výkonu alebo časovač po vetraní. Umožňuje tiež regulovať jas a teplo integrovaného osvetlenia varnej dosky LED.Digestor Ava je určený na nástennú montáž; potrebný montážny materiál a lišty pre hadicu odsávaného vzduchu sú súčasťou balenia. Digestor môžete jednoducho prestavať na prevádzku s cirkuláciou vzduchu. Dva filtre s aktívnym uhlím sú priamo súčasťou balenia na filtrovanie zápachu.Jasný výhľad v kuchyni: S nástenným digestorom Ava od Klarstein rýchlo zmiznú pachy jedla, pary a zvyšky mastnoty.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Ava 90, digestor, 90 cm, nástenný, WiFi, A++, 515m³/h, dotykový displej myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 277,71€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Ava 90, digestor, 90 cm, nástenný, WiFi, A++, 515m³/h, dotykový displej

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy