Klarstein Bon Vivant Noir, 90 cm, 630,5 m³/h, komínový digestor, časovač, sklo
(85%)
Klarstein Bon Vivant Noir, 90 cm, 630,5 m³/h, komínový digestor, časovač, sklo
Bežná cena: 242,90 €

Parametre a popis produktu

Zariadenie Klarstein Bon Vivant Noir je dekoratívny komínový odsávač pár, ktorý elegantne eliminuje znečistenie ovzdušia v miestnosti. Odsávač pár má celkovo tri výkonnostné úrovne, z ktorých najvyššia si hravo poradí s 650 m³ cirkulovaného vzduchu za hodinu. Prevádzková hladina hluku neprekročí ani na tejto najvyššej úrovni 65 dB. Pri čistení vzduchu zapne odsávač pár Klarstein Bon Vivant Noir tri samostatne vymeniteľné tukové filtre, ktoré efektívne pôsobia na kvalitu vnútorného ovzdušia. Tento elegantný dizajnový výrobok s bielym lakovaním uplatňuje architektonické znaky amerických kuchýň a súčasných dizajnových predstáv. Predná strana je zdobená predným panelom z čierneho bezpečnostného skla a má na modro podsvietený panel s dotykovou ovládacou časťou. Na oboch stranách sú tiež LED žiarovky, ktoré poskytujú dokonalý pohľad na proces varenia. Vezmite, prosím, na vedomie, že zasielanie prebieha pomocou špedície.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Bon Vivant Noir, 90 cm, 630,5 m³/h, komínový digestor, časovač, sklo myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 242,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Bon Vivant Noir, 90 cm, 630,5 m³/h, komínový digestor, časovač, sklo

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy