Klarstein Hotspot, sklo, digestor, ušľachtilá oceľ, 60 cm, 610 m³/h, trieda A
(82%)
Klarstein Hotspot, sklo, digestor, ušľachtilá oceľ, 60 cm, 610 m³/h, trieda A
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 161,90 €

Parametre a popis produktu

Elegantný a praktický súčasne, taký je digestor Klarstein Hotspot. Obohaťte Vašu kuchyňu o verného pomocníka pri odstraňovaní výparov a pachov z jedla. So šírkou 60 cm pokryje kryt menšie plochy na varenie bez toho, aby potreboval veľa miesta. Preto je ideálnym doplnením kuchýň menších domácností alebo privátov. Najvyššia úroveň výkonu odsaje z kuchyne za hodinu až do 610 kubických metrov odpadového vzduchu, zariadenie je teda pripravené aj pre prípravu niekoľkých chodov. Vďaka moderným technológiám šetrí pomocou zníženej spotreby energie peňaženku a životné prostredie. Jednoduchá ovládacia sekcia na čelnom paneli umožňuje výber z troch rýchlostí ventilátora. Integrované osvetlenie poskytuje dostatok svetla na varnej doske, takže vášniví kuchári môžu presne sledovať, čo sa deje. Digestor Klarstein Hotspot je určený pre montáž na stenu, potrebný montážny materiál a obklad pre odsávaciu rúru sú súčasťou dodávky. Pomocou filtrov s aktívnym uhlím možno okrem toho nekomplikovane prestavať zariadenie do režimu recirkulácie vzduchu. S nástenným digestorom Klarstein Hotspot rýchlo zmiznú pachy z jedla, para a zbytky mastnoty.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Hotspot, sklo, digestor, ušľachtilá oceľ, 60 cm, 610 m³/h, trieda A myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 161,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Hotspot, sklo, digestor, ušľachtilá oceľ, 60 cm, 610 m³/h, trieda A

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy