Klarstein Mariana 60, výsuvný odsávač pár, 500 m³/h, odsávanie, LED, biely
(77.2%)
Klarstein Mariana 60, výsuvný odsávač pár, 500 m³/h, odsávanie, LED, biely
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 132,90 €

Parametre a popis produktu

Čistejší vzduch v okamihu. Výsuvný plochý odsávač pár Klarstein Mariana 60 presvedčí silným výkonom, jednoduchou obsluhou a priestorovo úsporným dizajnom.Výsuvný digestor sa dá jednoducho a nekomplikovane namontovať pod kuchynské skrinky a vďaka svojmu kompaktnému dizajnu ponecháva dostatok priestoru na police a úložný priestor na koreniny alebo kuchynské náradie. Spodná koľajnica odsávača pár sa vytiahne len jedným pohybom a plocha tukových filtrov sa zdvojnásobí, aby sa rýchlo a efektívne stratil zápach z jedla, dym aj výpary s maximálnym odsávacím výkonom 500 m3/h. Intenzita odsávania vzduchu odsávača pár sa dá regulovať priamo na zariadení pomocou tlačidiel. Dve LED svetlá okrem toho zaručujú neobmedzený výhľad na celý proces varenia. Na ochranu vnútra odsávača a odsávacieho kanála pred znečistením má zariadenie Mariana dva vymeniteľné hliníkové tukové filtre, ktoré je možné umývať v umývačke riadu. Všestranný, výkonný a neuveriteľne kompaktný: výsuvný odsávač pár Klarstein Mariana 60 s inteligentným výsuvným mechanizmom sa postará v každej chvíli o kuchyňu bez výparov.

Vlastnosti

FarbaBiela

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Mariana 60, výsuvný odsávač pár, 500 m³/h, odsávanie, LED, biely myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 132,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Mariana 60, výsuvný odsávač pár, 500 m³/h, odsávanie, LED, biely

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy