Klarstein Odsávač pár Aurora Eco 60 550 m³/h 60 cm Komínový odsávač Podsvietenie EEC A+
(79.8%)
Klarstein Odsávač pár Aurora Eco 60 550 m³/h 60 cm  Komínový odsávač Podsvietenie EEC A+
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 179,90 €

Parametre a popis produktu

Kuchyňa je teraz svetlejšia a žiarivejšia - a Klarstein Aurora Eco kuchynské digestory eliminujú paru a pachy jedla. S odsávacím výkonom až 550 m³/h v troch stupňoch Aurora Eco neúnavne odstraňuje paru a zápach z kuchyne. Zvláštny šarm vyžaruje nielen jeho štýlový exteriér z tvrdeného skla, ale aj prepínateľné okolité svetlo v 9 voliteľných farbách. V kuchyni tak vždy vládne tá správna atmosféra. Pre milovníkov hrncov je k dispozícii aj veľmi jasné LED osvetlenie varnej dosky.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Odsávač pár Aurora Eco 60 550 m³/h 60 cm Komínový odsávač Podsvietenie EEC A+ myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 179,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Odsávač pár Aurora Eco 60 550 m³/h 60 cm  Komínový odsávač Podsvietenie EEC A+

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy