LEGO Friends Box priateľstva 41346
(78.6%)
LEGO Friends Box priateľstva 41346

Parametre a popis produktu

LEGO Friends 41346 Box priateľstva 
Zabav sa stavaním doplnkov LEGO® Friends v životnej veľkosti, s ktorými sa môžeš hrať a preniesť tak seba aj svojich kamarátov priamo do srdca diania v mestečku Heartlake. Každý model v tejto úžasnej stavebnici LEGO® Friends 41346 Box priateľstva predstavuje jedno z dievčat z mestečka Heartlake. Spievaj do mikrofónu ako Andrea, vyrob si robotického kamaráta ako Olivia, vezmi si vysielačky na dobrodružstvo ako Mia, vyhraj športovú trofej ako Stephanie alebo fotografuj ako odušu v Emminom štýle. Nájdeš tu dostatok kociek na postavenie všetkých 5 modelov naraz!

Postav a hraj sa s 5 doplnkami LEGO® Friends v životnej veľkosti – budeš mať pocit, že si sa zmenšila do veľkosti samotného mestečka Heartlake!

Obsahuje 5 zostaviteľných doplnkov LEGO® Friends v životnej veľkosti: mikrofón, fotoaparát, trofej, vysielačky a robota.
Otvor Box priateľstva a nájdi množstvo farebných kociek LEGO®… Potom sa pusti do stavania!
S touto zábavnou stavebnicou LEGO® Friends sa môžeš s kamarátmi hrať na mestečko Heartlake. Ktorou z 5 dievčat dnes budeš?
Mikrofón meria viac než 14 cm na výšku, 5 cm na šírku a 5 cm do hĺbky.
Každá vysielačka meria viac než 15 cm na výšku a 4 cm na šírku.
Fotoaparát meria viac než 8 cm na výšku, 10 cm na šírku a 7 cm do hĺbky.
Trofej meria viac než 12 cm na výšku, 7 cm na šírku a 4 cm do hĺbky.
Robot meria viac než 16 cm na výšku, 8 cm na šírku a 8 cm do hĺbky."

 

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LEGO Friends Box priateľstva 41346 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 42,59€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LEGO Friends Box priateľstva 41346

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy