Leifheit Set Clean Twist M Ergo + náhrada Static Plus ZADARMO
(82%)
Leifheit Set Clean Twist M Ergo + náhrada Static Plus ZADARMO
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 41,99 €

Parametre a popis produktu

Nový inovovaný set Clean Twist M ponúka vedro so žmýkacím nadstavcom a mopom s revolučnou technológiou odstredivého žmýkania. Ponúka tak najjednoduchší spôsob upratovania podláh – vhodné najmä na citlivé drevené podlahy. Patentovaná rotačná technológia v rukoväti - náhrada mopu je suchšia ako u iných upratovacích systémov a nečistoty sú odstredené.Náhrada mopu Super Soft: šetrné na drevo s minimálnou vlhkosťou a jemnou štruktúrou chrániacou podlahu pred poškriabaním. Ako novinku možno poťahy na moc ľahko pripevniť vďaka systému Velcro cez vrecká a suché zipsy. Funkcionalita zastavenia odstreďovania pre ľahkú kontrolu vlhkosti. 360° flexibilný kĺb je ideálny pre ľahké vytieranie do osmičiek. Spoj umožňujúci ohyb na plocho na čistenie ťažko prístupných miest, napr. pod nábytkom alebo posteľami. Pohodlná rukoväť vedra pre ľahký transport a kompaktné skladovanie. Optimalizované vylievanie vody.V balení navyše nájdete náhradu Static Plus úplne ZADARMO.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Leifheit Set Clean Twist M Ergo + náhrada Static Plus ZADARMO myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 41,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Leifheit Set Clean Twist M Ergo + náhrada Static Plus ZADARMO


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy