Parametre a popis produktu

LG LED TV
Moderný a elegantný televízor LG LED je určený pre všetkých, ktorí si chcú dopriať špičkový obraz a nevyžadujú žiadne inteligentné funkcie. Naservíruje vám prvotriedny obraz s rozlíšením Full HD a odzbrojí vás čistotou a uveriteľnosťou zobrazených farieb. Či už ste filmovými fanúšikmi, alebo priaznivci televízneho vysielania vo vysokom rozlíšení, mali by ste zbystriť pozornosť.

Triple XD Engine
Triple XD Engine prináša vyššiu úroveň dokonalosti farieb, kontrastu a jasu, pre tú najlepšiu kvalitu obrazu a výkon.

Picture Wizard III
Picture Wizard III umožňuje ľahko upravovať vlastnosti obrazu, ako je úroveň čiernej, farba, farebný odtieň, ostrosť a podsvietenie.

Virtual Surround
Virtual Surround vylepšuje zvuk a vytvára efekt priestorového zvuku. Vychutnajte si bohatší, vylepšený zvuk bez ohľadu na typ sledovaného obsahu. 

Clear Voice
Clear Voice zvyšuje kvalitu zvuku tak, že oddeľuje ľudské hlasy od okolitého zvuku, a tak vám prináša jasný a ostrý zážitok z počúvania. S funkciou Clear Voice sa môžete sústrediť na obsah bez rušivých elementov. 

 

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LG 55LH530V vystavený kus 55LH530V myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 399,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LG 55LH530V vystavený kus 55LH530V

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy