Marimex TAMPA KORYTNAČKA - Bazén
(82.6%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 33.95 €24,95 €

Parametre a popis produktu

Bazén Marimex TAMPA KORYTNAČKA. Bazén Marimex TAMPA patrí medzi najpredávanejšie a najobľúbenejšie bazény v Českej republike. Kúpanie vo vlastnom bazéne si môže dopriať skutočne každý. Prednosťou bazénu Tampa je nízka cena, ľahká údržba, ale aj rýchle uvedenie do prevádzky. Stačí len pripraviť miesto na bazén, rozvinúť bazénovú podložku, bazén rozbaliť, nafúknuť horný lem a začať napúšťať vodu. Stúpajúca voda sama bazén postaví. Od vybalenia bazéna môžete do 10 minút napúšťať vodu. Bazén je nutné po skončení bazénovej sezóny vyčistiť, vypustiť a odložiť na suché, nemrznúce miesto. Správnou údržbou predĺžite životnosť bazéna. Pre ľahké nafúknutie odporúčame zakúpiť ručnú, alebo elektrickú pumpu.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Marimex TAMPA KORYTNAČKA - Bazén myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 24,95€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Marimex TAMPA KORYTNAČKA   - Bazén

Zoznam článkov

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

Dátum: 04.06.2019

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy