Philips Filtračná patróna AWP105, do sprchovej hlavice AWP1705, 1 ks
(79%)
Philips Filtračná patróna AWP105, do sprchovej hlavice AWP1705, 1 ks
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 6,99 €

Parametre a popis produktu

Umývajte sa dokonale čistou vodou. Philips AWP1705/10 je náhradný filter pre kompaktnú sprchovú hlavicu s filtráciou, ktorý odstráni až 99 % chlóru a nečistoty, ako je hrdza či iné usadeniny. Vďaka tomu si užijete sviežu sprchu s naozaj čistou vodou.Hustý a plynulý prietok vody 6 litrov za minútu umožní príjemný tlak na relaxačné sprchovanie. Filter sa aplikuje dovnútra hlavice, cez ktorú preteká voda, kde efektívne všetky nečistoty zachytí. Filtračná kapacita je 3 000 litrov, potom ho jednoducho vyberiete a vymeníte za nový.

Vlastnosti

FarbaBiela

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Philips Filtračná patróna AWP105, do sprchovej hlavice AWP1705, 1 ks myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 6,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Philips Filtračná patróna AWP105, do sprchovej hlavice AWP1705, 1 ks

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy