Profilite SCOOTIE Detské odrážadlo, ružová, veľkosť os
(82.2%)
Profilite SCOOTIE Detské odrážadlo, ružová, veľkosť os
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 31,95 €

Parametre a popis produktu

Detské odrážadlo Profilite SCOOTIE je ideálne pre všetkých malých motorkárov. Vďaka dvom výškovým pozíciám koliesok je odrážadlo rastúce spolu s dieťaťom. Nastaviteľná výška v mieste sedadla je 28,5 cm alebo 31,5 cm. Vždy však dbajte na to, aby výška koliesok bola na rovnakých výškových pozíciách a nedošlo tak k výraznej zmene ťažiska. Odrážadlo SCOOTIE je možné ľahko zostaviť ako trojkolku či odrážací jednostopový bicykel. Kolieska majú nasadené gumové plášte. Jednoduché zostavenie vám uľahčí prehľadný manuál. Odrážadlo má na oboch stranách otvor na uchytenie šnúry a môžete kolobežku ťahať či si ju prehodiť cez plece. Súčasťou je stránka nálepiek, ktorými si dieťa môže odrážadlo ozdobiť podľa chuti. Vyrobené z kvalitného plastu a otestované na prísne normy EN 71.

Vlastnosti

FarbaRužová

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Profilite SCOOTIE Detské odrážadlo, ružová, veľkosť os myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 31,95€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Profilite SCOOTIE Detské odrážadlo, ružová, veľkosť os

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy