Puky PUKY Pukylino Red PUK3019
(80.8%)
Puky PUKY Pukylino Red PUK3019
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 45,65 €

Parametre a popis produktu

Štvorkolesové odrážadlo PUKY Pukylino pre deti od 1 roka a 75 cm výšky.

 

Vaše deti cvičia vďaka odrážadlu počiatočné riadenie a pohyby nôh.

 

Superľahká konštrukcia 2,5 kg.

 

Detské odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré urobili svoje prvé krôčiky, mohli vyskúšať a rozvíjať svoje ďalšie schopnosti - vysadanie, zosadanie, odrážanie a riadenie.

 

 

 

Výška sedadla od zeme: 22 cm.

 

Ergonomicky tvarované sedadlo.

 

Rukoväte s bezpečnostnými koncovkami.

 

Vysoko kvalitné tiché kolieska.

 

 

 

Dĺžka: 51 cm

 

Šírka: 26 cm

 

Váha: 2,5 kg

 

 

 

Nosnosť: 20 kg

 

Rozmer balenia: 50,5 cm x 27 x 17 cm

 

 

 

PUKYlino je vybavené dvoma pevnými nápravami, ponúka vysokú stabilitu a je ideálne na osvojenie si prvých pohybových znalostí pre deti od jedného roku. Po mnohých rokoch nepretržitej práce na vývoji je ergonómia ideálna pre deti a bezpečnosť výrobkov sa dostala na najvyššiu úroveň. Je navrhnuté pre použitie na hladkých povrchoch. PUKYlino® podporuje chuť dieťaťa pohybovať sa a zvyšuje polomer pohybu dieťaťa. Ideálne sa hodí ako posuvné vozidlo na získanie prvých skúseností s nastupovaním a vystupovaním, tlačením a riadením. Precvičí sa najmä koordinácia rovnomerných a protichodných pohybov nôh. Okrem toho sa dieťa učí plánovanú zmenu smeru prostredníctvom vlastného riadenia. PUKYlino® je k dispozícii v 4 farbách PUKY®, ružovej, šedej a kivi. PUKYlino® má nový dizajn : Svetlosivá farba je dodávaná s 2 zaujímavými dekoráciami v modrej a ružovej farbe.

 

 

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Puky PUKY Pukylino Red PUK3019 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 45,65€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Puky PUKY Pukylino Red PUK3019

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy