Samsung WMN-M25EA/XC WMN-M25EA/XC
(80.8%)
Samsung WMN-M25EA/XC WMN-M25EA/XC
Bežná cena: 179,00 €

Parametre a popis produktu

DRŽIAK PRE QLED TV

Žiadna medzera na stene
Držiak Samsung WMN-M22EA/XC umožňuje zavesenie TV QLED Samsung na stenu pre získanie esteticky príjemného výsledku, bez medzier* medzi zariadením a stenou. Vďaka tomu sa TV dokonale integruje do vašej obývačky. *Merané od zadného panelu televízora, priestor sa môže líšiť v závislosti od inštalačného režimu a typu steny.

Držiak je sklopný
Hľadáte vždy dokonalý uhol? Sklopná konzola bez priehradky na pripevnenie na stenu umožňuje nastaviť uhol televízora QLED po dokončení inštalácie v rozsahu 6 stupňov.

Inštalácia už nie je problém
Inštalácia je jednoduchá, nevyžaduje zásah servisného technika a počas niekoľkých minút budete mať TV na stene. Polohu televízora môžete tiež nastaviť po dokončení inštalácie.

Bezchybná integrácia
Pridajte do svojej obývačky dúšok elegancie s novou ponukou doplnkov pre televízory Samsung. Výsledok bude úžasný z každého uhla a integruje sa bezchybne do vášho obytného priestoru.

 

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Samsung WMN-M25EA/XC WMN-M25EA/XC myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 179,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Samsung WMN-M25EA/XC WMN-M25EA/XC


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy