Sconto Kreslo OSVALD sivostrieborná
(80.6%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 409 €219,00 €

Parametre a popis produktu

Záhradná lavica CAMBRIDGE môže byť vhodným riešením, pokiaľ nemáte dostatok miesta na viac záhradných stoličiek, a vytvoríte s ňou príjemný relaxačný kútik kdekoľvek v záhrade alebo na terase. Vyrobená je z veľmi kvalitného teakového dreva, ktoré dokáže úspešne odolávať nepriazni počasia a rovnako tak dobre drevokazným škodcom. Ide o veľmi pevné, tvrdé a zároveň pružné drevo, a to aj vďaka veľkému obsahu prírodných olejov. Vďaka týmto vlastnostiam vám bude lavica slúžiť dlhé roky. Či už bude lavica CAMBRIDGE zdobiť vašu záhradu alebo terasu, dodá miestu jedinečnú atmosféru s trochou exotiky.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sconto Kreslo OSVALD sivostrieborná myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 219,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sconto Kreslo OSVALD sivostrieborná


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy