Prístavné stolíky - sada 3 ks GOA 3528
(81.6%)
info Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 266 €219,00 €

Parametre a popis produktu

Neobyčajný vzhľad, prírodný materiál, všestranné využitie, skladnosť. To všetko ponúka sada troch prístavných stolíkov GOA v exotickom dizajne. Sú vyrobené v kombinácii z masívneho dreva akácie a mangovníka s povrchovou úpravou "Shabby-Look" - efekt použitého nábytku s jemnými odtieňmi farieb. Vďaka hrubému ručnému spracovaniu a ponechaniu prirodzených nedostatkov dreva je každý kus jedinečný. K najväčším prednostiam masívneho dreva patrí dlhá životnosť a pri správnom používaní i odolnosť. Odporúčame si pozrieť celý rovnomenný program GOA, kde nájdete ešte viac kúskov, s ktorými môžete tieto stolčeky skombinovať.

Vlastnosti

ŠtýlKoloniálny
ŠtýlIndický

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Prístavné stolíky - sada 3 ks GOA 3528 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 219,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Prístavné stolíky - sada 3 ks GOA 3528

Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.


Alternatívy