Sconto Šatníková skriňa SEBA 2 biela
(87.4%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 669 €401,00 €

Parametre a popis produktu

Balkónová zostava nábytku ALMERIA je vyrobená podľa najnovších dizajnových trendov s oceľovým rámom a výpletom z umelého ratanu v hnedej farbe mocca. Umelý ratan je ako materiál oveľa odolnejší proti nepriaznivým vplyvom počasia a navyše je skoro na nerozoznanie od klasického ratanu. Zostava sa skladá z jedného stola, ktorý má sklenenú dosku z bezpečnostného skla, dvoch stoličiek a dvoch kresiel. Hlavnou výhodou tejto balkónovej zostavy ALMERIA je jej skladnosť, kreslá a stoličky možno vsunúť pod stôl a vďaka tomu táto zostava nezaberá na balkóne či terase veľa miesta. Súčasťou dodávky sú sedadlá a operadlá chrbta, ktoré sú vyrobené zo 100% polyesteru.

Vlastnosti

FarbaBiela

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sconto Šatníková skriňa SEBA 2 biela myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 401,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sconto Šatníková skriňa SEBA 2 biela


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy