Švihadlo kožené s ložiskami inSPORTline Rolamento
(76%)
Švihadlo kožené s ložiskami inSPORTline Rolamento
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 20,10 €

Parametre a popis produktu

Kožené švihadlo s ložiskami inSPORTline Rolamento je dlhé roky stálym doplnkom domácej gymnastiky. Pomocou neho je možné robiť veľa druhov kondičných cvičení, tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Predvádzaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, pľúcneho a termoregulačného systému. Tento jednoduchý, ale maximálne efektívny cvik Vás núti k pravidelnému rytmu dýchania a výrazne prispieva k zlepšeniu kĺbovej pohyblivosti. Rúčky švihadla inSPORTline Rolamento sú vyrobené z mäkkej ergonomicky tvarovanej peny a lano švihadla je z pravej kože. Toto lano je uchytené v ložisku umiestnenom vnútri rukoväte a zaisťuje perfektne hladký pohyb pri preskokoch. Z rukovätí je možné podľa potreby vybrať vloženú záťaž.


Technický popis:

  • švihadlo pre všestranné kondičné cvičenia, posilňovanie dýchania a činnosti kĺbov
  • rúčky z ergonomicky tvarovanej jemnej peny odolnej proti vlhkosti
  • lano z kože zaisťuje ideálne hladký pohyb pri preskokoch
  • uchytenie lana pomocou ložísk umiestnených v rukovätiach
  • vyberateľná záťaž cca 215 g v oboch rukovätiach
  • dĺžka švihadla: 275 cm (je možné skrátiť odskrutkovaním rukoväte a skrátením koženého lanka)
  • vyrobené zo zdravotne neškodných materiálov

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Švihadlo kožené s ložiskami inSPORTline Rolamento myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 20,10€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Švihadlo kožené s ložiskami inSPORTline Rolamento


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy