Červená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovať

Priestor zvyčajne pomenúvame podľa farby, ktorá v ňom dominuje. Ak teda hovoríme o červenej kúpeľni, neznamená to, že v nej musí byť červené úplne všetko. Niekedy stačí len červený koberček v bielej kúpelni, aby ju človek vnímal ako červenú. Nielen obklady či dlažba, ale aj rôzne doplnky a príslušenstvo definujú červenú kúpeľňu.

Netreba to preháňať

Vzhľadom na to, že červená je veľmi silná farba, nemali by ste to s ňou preháňať. Je na vás, v akom duchu sa vaša kúpeľňa ponesie, môžete si zvoliť tlmené, ale aj výrazné odtiene, môžete ju poňať v modernom, ale aj v štýle retro.

V prípade, že červenú obľubujete, ale obávate sa ju používať vo veľkom, skúste ju skombinovať s bielou, sivou či žltou. Červený koberček či umývadlo sa bude určite v priestore krásne vynímať.

Galéria obrázkov

Červená kúpeľňa

Červená podlaha v kúpeľni

Červená stena a koberec

Červená stena a vaňa

Červená v kúpeľni

Červené kachličky v kúpeľni

Červené steny v kúpeľni

Červeno-biela kúpeľňa

Červeno-čierna kúpeľňa

Kúpeľňa s červenými kachličkami

Kúpeľňa s tmavočervenými stenami

Tmavočervené steny v kúpeľniPublikované dňa: 21.11.2018
Hodnotenie článku:
(88.8%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Hnedá kúpeľňa v rôznych odtieňoch dokáže očariťHnedá kúpeľňa v rôznych odtieňoch dokáže očariť

Hnedá nie je častou voľbou pri výbere farby do kúpeľne. A to aj napriek tomu, že ide farbu mnohých odtieňov, ktorá sa hodí k bielej, sivej, béžovej i zelenej.

Modrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrncModrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrnc

Modrá sa s kúpeľňami spája už nejaký ten čas. Že sa jej nemusíte pri zariaďovaní kúpeľne vôbec obávať vás presvedčia naše foto inšpirácie. Do komentárov nám nezabudnite poslať fotky...

Zelená kúpeľňa nemusí byť tuctováZelená kúpeľňa nemusí byť tuctová


Pridať komentár