Modrá kúpeľňa dodá vášmu bytu šmrnc

Či už vám vyhovuje farba modrej oblohy, sýta farba, alebo svetlá tyrkysová pripomínajúca morskú hladinu, kúpeľňa ladená v modrej bude pôsobiť upokojujúco a sviežo zároveň. Modrá farba evokuje nebo a more a evokuje pokoj, čiže je to veľmi vhodná voľba do kúpeľne.

Vybrať si môžete z množstva odtieňov, nech padne vaša voľba na ktorýkoľvek z nich, bude sa hodiť, pretože navodzuje atmosféru čistoty. Keďže vizuálne nezmenšuje priestor, bude sa hodiť aj do malej kúpeľne.

Cíťte sa ako na mori

Nebojte sa kombinovať. Modrá spojená s drevom a kameňom či viaceré odtiene modrej budú evokovať premenlivosť vodného živlu. Napríklad oceľová modrá, sivomodrá či zelenomodrá sa budú hodiť s rôznymi druhmi dreva, námornícku modrú si vyberte, ak chcete v kúpeľni navodiť atmosféru prímorského mestečka.

Modrá patrí, čo sa zariaďovania kúpeľní týka, k najpoužívanejším. Keďže dlhodobo sa drží na piedestáli kúpeľňového dizajnu, mnohým už trochu zovšednela a zgýčovela. Presvedčte sa, že modrá vôbec nemusí pôsobiť tuctovo.

Galéria obrázkov

Jemná modrá v kúpeľni

Modrá kúpeľňa

Modré obkladačky

Modrá stena v kúpeľni

Kúpeľňa ladená do modrej

Modrá kúpeľňová skrinka

Modrá stena a obrázky

Oceľová modrá v kúpeľni

Modrá stena

Modrý detail v kúpeľni

Modrá v kúpeľni

Modré kachličky na stene

Kúpeľňa v modrej

Modrá farba v kúpeľni

Modrá stena a skrinka v kúpeľni

Modrá kúpeľňová stena

Výrazná modrá v kúpeľni

Svetlomodrá kúpeľňa

Modré detaily v kúpeľni

Tmavomodrá stena v kúpeľniPublikované dňa: 20.11.2018
Hodnotenie článku:
(90.8%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Hnedá kúpeľňa v rôznych odtieňoch dokáže očariťHnedá kúpeľňa v rôznych odtieňoch dokáže očariť

Hnedá nie je častou voľbou pri výbere farby do kúpeľne. A to aj napriek tomu, že ide farbu mnohých odtieňov, ktorá sa hodí k bielej, sivej, béžovej i zelenej.

Červená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovaťČervená kúpeľna – nielen pre ľudí, ktorí sa neboja riskovať

Pokiaľ obľubujete červenú farbu, určite sa jej pri zariaďovaní bytu nevyhýbajte. Hodí sa do každej miestnosti, dokonca aj do kúpeľne. Neveríte? Potom si to overte v našej galérii.

Zelená kúpeľňa nemusí byť tuctováZelená kúpeľňa nemusí byť tuctová


Pridať komentár