Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová

Pri zariaďovaní detskej izby sa môžete kreatívne vyhrať. Väčšinou pri zariaďovaní platí, že menej je viac, tu je to však naopak. Detská izba by mala v deťoch prebudiť fantáziu a podporiť ich vnímanie.

Pri dievčatku automaticky väčšina rodičov automaticky siaha po ružovej. Ružová – spojenie červenej a bielej – sa považuje za farbu pohody, priateľstva, šťastia a pokoja. Vzhľadom na jej upokojujúcej účinky, je preto častou voľbou práve do detskej izby pre dievča. Často je považovaná za princezničkovskú farbu, je vhodná pre jemnejšie osoby so sklonmi k romantike. Je dobré ju kombinovať so sivou či fialovou, hodí sa tiež k bielej či žltej. Pre dievča sa hodí aj izba v žltej či bielej. Opýtajte sa svojho drobca, po čom túží, možno vás jej požiadavky prekvapia.

Galéria obrázkov

ČIerno-biela detská izba

Detská izba pre dievča

Detská izba pre dievča s bielou stenou

Detská izba so šmykľavkou

Detská ozba pre dievča so žltými detailmi

Detská izba s ružovými stenami

Dievčenská detská izba

Dievčenská izba v klasickom štýle

Jednoduchá detská izba pre dievča

Jemne ružová detská izba

Ružová detská izba s motýľom na stene

Ružovo-fialová detská izba

Žltá detská izbaPublikované dňa: 23.11.2018
Hodnotenie článku:
(91.4%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Detská izba pre chlapca – modrá hrá prímDetská izba pre chlapca – modrá hrá prím

Máte doma chlapca, ktorý by chcel vlastnú detskú izbu, v ktorej by bol mohol prežívať dobrodružstvá? Pozrite sa na našu galériu, možno v nej spolu nájdete niečo, čo sa vám zapáči.

Detská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivityDetská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivity

Túžili ste aj vy ako dieťa po izbe v podkroví? Ak máte šancu svojmu dieťaťu zariadiť izbu v podkroví, neváhajte. Inšpirujte sa v našej galérii.

Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatáZelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá

Zelená detská izba je vhodnou voľbou, či už vyberáte zariadenie pre dievča, alebo chlapca. Zelená je optimistická farba, ktorá upokojuje. Pozrite sa, ako dobre v detskej izbe vyzerá.


Komentáre

30/08/2022 21:34
Alenka

krasna kombinácia drevenej podlahy a bieleho koberca. TOP

Pridať komentár