Zelená detská izba – hodí sa pre chlapcov i dievčatá

Zelená detská izba je veľmi obľúbená pre jej neutrálnosť – hodí sa totiž pre chlapcov i pre dievčatá. Farba prírody, rastlinného žiota a uzdravovania je vhodnou voľbou aj pre vaše dieťa. Určite ste už počuli o tom, že zelená upokojuje, je to naozaj tak. Blahodarne pôsobí na nervový systém, má regeneračné účinky a napomáha k upokojeniu mysle.

Dieťaťu sa bude v obklopení zelenej poľahky učiť, hrať sa i oddychovať. Zelená sa skvelo hodí k oranžovej, hnedej, sivej, krémovej, čiernej i bielej. Pri výbere zelenej detskej izby sa tak nemusíte obávať toho, že ju nebudete vedieť ďalej skombinovať.

Galéria obrázkov

Detská izba ladená do zelenej

Detská izba so zelenou stenou

Detská izba so zelenými detailmi

Detská izba so zelenými doplnkami

Detská izba  so zelenými stenami a kobercom

Detská izba so zeleným kobercom a postelou v tvare auta

Farebná detská izba so zelenými stenami

Zelená detská izba

Zelená detská izba s poschodovou posteľou

Zeleno-biela detská izbaPublikované dňa: 23.11.2018
Hodnotenie článku:
(90.6%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Detská izba pre chlapca – modrá hrá prímDetská izba pre chlapca – modrá hrá prím

Máte doma chlapca, ktorý by chcel vlastnú detskú izbu, v ktorej by bol mohol prežívať dobrodružstvá? Pozrite sa na našu galériu, možno v nej spolu nájdete niečo, čo sa vám zapáči.

Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružováDetská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová

Vyberáte vhodné zariadenie do izby pre svoje dieťa? Chce do svojej izby ružovú, fialovú, bielu, prípadne žltú? V našej galérii nájdete rôzne inšpirácie do detskej izby pre dievča.

Detská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivityDetská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivity

Túžili ste aj vy ako dieťa po izbe v podkroví? Ak máte šancu svojmu dieťaťu zariadiť izbu v podkroví, neváhajte. Inšpirujte sa v našej galérii.


Komentáre

26/03/2022 15:12
Nona

zelena je krasna, ale zelene steny by som teda nechcela. Najlepšia je biela klasicka. Zelene leda tak obliečky do postele a koberec do detskej izby

30/05/2022 22:18
Linda

prečo nie, ved je to moderne, takže by som sa toho vobec nebala. My smeteraz kupili relaxačne kreslo v zelenej farbe a vyzera velmi pekne

Pridať komentár