Námornícka modrá a biela

Hoci je modrá farba považovaná za jednu z najľadovejších farieb, aj tak je mimoriadne obľúbenou voľbou ladenia interiérov. Možno aj práve preto, že v nás vyvoláva pocity dôvery, bezpečia a celkovej harmónie. Je to farba úprimnosti a bohatstva. Okrem firemného prostredia sa však hodí aj do obývačky, spálne či chlapčenskej detskej izby.

Naproti tomu symbolizuje biela farba čistotu, nehu, nevinnosť a jednoduchosť. Je farbou minimalizmu, ktorý je absolútne nadčasový. Aj vďaka svojej neutralite tvorí biela farba s "ťažšou" námorníckou modrou dokonalý pár!

Skúste do obývačky umiestniť gauč, tapetu či kreslo v námorníckej modrej! Odvážnejší môžu zvoliť námornícku modrú ako farbu jednej steny či dokonca celej miestnosti. Modrá môže byť farbou doplnkov. Ak chcete interiér ešte viac oživiť, pridajte doň zopár prvkov v hnedej alebo oranžovej farbe. Pamätajte však na staré známe "menej je niekedy viac".

Galéria obrázkov

Námornícka modrá a biela v interiéri

Námornícka modrá a biela detská izba

Námornícka modrá a biela farba doplnkov

Námornícka modrá a biela v obývačke

Námornícka modrá a biela - stena a gauč

Námornícka modrá a biela kuchyňa

Námornícka modrá a biela spálňa

Námornícka modrá a biela kancelária

Námornícka modrá a biela kuchyňa

Námornícka modrá a biela

Námornícka modrá a biela v obývacej izbe

Námornícka modrá a biela v interiériPublikované dňa: 27.08.2017
Hodnotenie článku:
(92.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Šedá a tyrkysová Šedá a tyrkysová

Rozmýšľate nad tým aká farba sa hodí k tyrkysovej? Jednoznačne šedá! Tyrkysová pôsobí ukľudňujúcim dojmom a šedá veľmi dobre nahradzuje fádnu bielu.


Komentáre

04/11/2021 21:00
ewa

Dobrý večer, máte niekto kuchyňu alebo nejaký kus nábytku od okay.sk ? Nám sa tam veľmi zapáčila tmavomodrá kuchynská linka a som z nej úplne nadšená. U mňa je okay spojené so spotrebičmi a fénmi :D ale s nábytkom o nich nič neviem. Prosím ak máte niekto skúsenosť dajte vedieť

04/11/2021 22:16
anka

Ahoj ewa, my sme si u nich kúpili v ich výpredaji v 50% zľave rohovú sedačku za cca 700 e a ešte nám ju aj dodali zadarmo - za nás krásny úlovok za celkom príjemné peniaze ;)

24/03/2022 22:32
Miša

v tejto farbe mam v obyvačke relaxačne kreslo. Je velmi pohodlne, sedim v nom rada

27/08/2022 14:54
Jana

je tam až moc modrej. Trochu by so to rozbila a dala by som aspon kreslo, alebo stoličky v inej farbe. Vyzeralo by to lepšie

Pridať komentár