Šedá a tyrkysová

Rozmýšľate nad tým aká farba sa hodí k tyrkysovej? Jednoznačne šedá! Tyrkysová pôsobí ukľudňujúcim dojmom a šedá veľmi dobre nahradzuje fádnu bielu. Túto farebú kombináciu môžete veľmi pekne oživiť žltou alebo modrou.

Šedá a tyrskysová nepatria medzi veľmi frekventované farebné kombinácie v našich interiéroch, čo je veľká škoda. Tieto farby sa hodia do obývacej izby zariadenej v modernom, vintage ale i klasickom štýle! Táto kombinácia nájde uplatnenie aj v spálni a detských izbách. 

Ak práve riešite prerábku bytu, tak určite zvážte kombináciu tyrkysovej farby na stenu a šedého nábytku (prípadne doplnkov). Pozrite sa na nasledujúce foto inšpirácie a možno práve vo vašej domácnosti si šedá a tyrkysová nájde svoje miesto. 

Galéria obrázkov

Šedá a tyrkysová

Šedá a tyrkysová

Šedá a tyrkysová

Šedá a tyrkysová

Šedá a tyrkysová stena

Šedá a tyrkysová detaily

Šedá a tyrkysová inšpirácie

Šedá a tyrkysová v interiéry

Šedá a tyrkysové doplnky

Šedá a tyrkysová sedačka

Šedá a tyrkysové vankúše

Šedá a tyrkysová stenaPublikované dňa: 29.08.2017
Hodnotenie článku:
(88.8%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Námornícka modrá a bielaNámornícka modrá a biela

Modrá v nás vyvoláva pocity dôvery, bezpečia a celkovej harmónie. Biela je farbou minimalizmu, ktorý je absolútne nadčasový. Aj vďaka svojej neutralite tvorí biela farba s "ťažšou"...


Komentáre

27/02/2018 17:14
Martin

Velmi pekne inspiracie, tie obyvacky su velmi pekne nakombinovane :)

Pridať komentár