Poschodová posteľ – šetrí miesto a deti ju milujú

Čo robiť, keď máte len jednu detskú izbu, ale dvoch drobcov? Skvelým riešením, ktoré šetrí miesto, je poschodová posteľ. Deti ju budú milovať, hrozí však, že sa pobijú o to, kto bude spať hore.

Poschodová detská posteľ sa skvelo hodí do menších bytov, ak si navyše vyberiete takú s úložnými priestormi, budú mať deti v izbe viac miesta na hranie. Populárne sú klasické postele rovnakej veľkosti spojené rebríkom, ale na výber máte aj varianty so schodíkmi či rôznymi veľkosťami lôžok. Ako zakomponovať poschodovú posteľ do detskej izby? Inšpirácie nájdete v galérii.

Galéria obrázkov

Biela poschodová posteľ

Detská izba s poschodovou posteľou

Drevená poschodová posteľ

Drevená poschodová posteľ vo fialovej izbe

Kovová poschodová posteľ

Poschodová posteľ

Poschodová posteľ s úložnými priestormi

Poschodová posteľ s tyčou na spúšťanie

Sivá poschodová posteľPublikované dňa: 23.11.2018
Hodnotenie článku:
(95.2%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Detská izba pre chlapca – modrá hrá prímDetská izba pre chlapca – modrá hrá prím

Máte doma chlapca, ktorý by chcel vlastnú detskú izbu, v ktorej by bol mohol prežívať dobrodružstvá? Pozrite sa na našu galériu, možno v nej spolu nájdete niečo, čo sa vám zapáči.

Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružováDetská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová

Vyberáte vhodné zariadenie do izby pre svoje dieťa? Chce do svojej izby ružovú, fialovú, bielu, prípadne žltú? V našej galérii nájdete rôzne inšpirácie do detskej izby pre dievča.

Detská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivityDetská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivity

Túžili ste aj vy ako dieťa po izbe v podkroví? Ak máte šancu svojmu dieťaťu zariadiť izbu v podkroví, neváhajte. Inšpirujte sa v našej galérii.


Komentáre

18/09/2022 20:56
Dora

mame poschodovu postel a pod nou ma dcerka kutik na učenie, kde ma komodu, PC stol a kancelarsku stoličku

26/02/2023 14:22
Denisa

pekne, pekne, tiež ma čaka prerabka izby z detskej na študentsku, takže musím spravit miesto na stol, stoličku, regal na knihy a celkovo tu izbu trochu preskladať

Pridať komentár