Stolík do detskej izby – patrí k základnému vybaveniu

Stolík je jednou zo základných vecí, ktoré nemôžu v detskej izbe chýbať. Či máte doma škôlkara, alebo už školáka, stolík je preňho nevyhnutnou pomôckou – slúži na kreslenie i na písanie, na hranie sa i tvorenie.

Stôl by mal byť dostatočne priestranný, aby si na ňom mohlo dieťa rozložiť všetky knihy a zošity, maľovanky, perá i farbičky. Keď je ešte dieťa menšie, postačí mu stolík bez zásuviek, časom však ocení, keď si bude mať kam ukryť svoj neporiadok. Nezabudnite vyberať tak, aby bol stolík stabilný a dieťa ho pri hre nemohlo náhodne prevrhnúť. V galérii sa môžete inšpirovať.

Galéria obrázkov

Biela detská izba so stolíkom

Drevený stolík v detskej izbe

Jenoduchý stolík do detskej izby

Stolík do detskej izby

Stolík pod oknom

Stolík so zásuvkami v detskej izbe

Stolík s počítačom

Stolík v detskej izbe

Stolík v dievčenskej izbe

Stôl v detskej izbePublikované dňa: 23.11.2018
Hodnotenie článku:
(92.8%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Detská izba pre chlapca – modrá hrá prímDetská izba pre chlapca – modrá hrá prím

Máte doma chlapca, ktorý by chcel vlastnú detskú izbu, v ktorej by bol mohol prežívať dobrodružstvá? Pozrite sa na našu galériu, možno v nej spolu nájdete niečo, čo sa vám zapáči.

Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružováDetská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová

Vyberáte vhodné zariadenie do izby pre svoje dieťa? Chce do svojej izby ružovú, fialovú, bielu, prípadne žltú? V našej galérii nájdete rôzne inšpirácie do detskej izby pre dievča.

Detská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivityDetská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivity

Túžili ste aj vy ako dieťa po izbe v podkroví? Ak máte šancu svojmu dieťaťu zariadiť izbu v podkroví, neváhajte. Inšpirujte sa v našej galérii.


Komentáre

26/07/2022 22:46
Ludmila

velmi pekne zairiadene. Prakticky stol i detska kancelarska stolička. Chvalim, je to skvely vyber

18/09/2022 20:57
Tamara

krasne, čiste a vzdušné. Niečo podobne maju doma aj naše deti

25/01/2023 20:00
Cisa

niektore detske izby su vlemi pekne, niektore sa nepodarili a chce to iny nabytok, inu stoličku. Aby si deti nekryvili chrbatik

Pridať komentár