Študentská izba – mala by sa páčiť nielen vám, ale aj vášmu dieťaťu

Máte doma skoro „dospeláka“, ktorý ešte neopustil študentské lavice? Nábytok pre študenta by mal byť praktický a odolný, zapadnúť do štýlu vašej domácnosti, zároveň by však mal spĺňať všetky potreby študenta.

Nezabúdajte na priestorové možnosti

Určite si spomínate na svoje študentské časy a viete, že okrem dobrej postele a písacieho stola so stoličkou, ste potrebovali aj nejaké to kreslo na oddych, skriňu na množstvo oblečenia či poličky na všetky svoje knihy. Ani vaše dieťa nie je výnimkou a má svoje potreby.

Či už ide o chlapca, alebo o dievča, na výber máte skutočne veľa možností. Vyberať treba, samozrejme, nielen podľa požiadaviek vašich či vášho dieťaťa, ale aj podľa priestorových možností. Túži váš študent po jednoduchej bielej izbe s pár skrinkami a stolíkom na učenie sa, alebo chce čo najviac priestoru na poličky a svoju zbierku kníh či komiksov? Nehcajte sa inšpirovať.

Galéria obrázkov

Červená študentská izba

Farebná študentská izba

Fialovo-sivá študentská izba

Hnedo-biela študentská izba

Chlapčenská študentská izba

Jednoduchá sivá študentská izba

Jednoduchá študentská izba

Modro-biela študentská izba

Sivá študentská izba

Sivo -biela študentská izba

Sivo-modrá študentská izba

Študentská izba

Študentská izba - pracovňa

Študentská izba s modrou stenou

Študentská izba so žltými detailmi

Tmavá študentská izba s bicyklom

Žltá študentská izbaPublikované dňa: 21.11.2018
Hodnotenie článku:
(90.8%)

Autor článku

Redakcia TopByvanie.sk

Pravidelne Vám prinášame všetky zaujímavosti zo sveta tých najnovších trendov v bývaní a záhrade. Sledujte nás a nič vám neunikne :-)

V tejto kategórií nájdete aj:

Detská izba pre chlapca – modrá hrá prímDetská izba pre chlapca – modrá hrá prím

Máte doma chlapca, ktorý by chcel vlastnú detskú izbu, v ktorej by bol mohol prežívať dobrodružstvá? Pozrite sa na našu galériu, možno v nej spolu nájdete niečo, čo sa vám zapáči.

Detská izba pre dievča – nemusí to byť len ružováDetská izba pre dievča – nemusí to byť len ružová

Vyberáte vhodné zariadenie do izby pre svoje dieťa? Chce do svojej izby ružovú, fialovú, bielu, prípadne žltú? V našej galérii nájdete rôzne inšpirácie do detskej izby pre dievča.

Detská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivityDetská izba v podkroví – vytvorte dieťaťu vhodný priestor na všetky aktivity

Túžili ste aj vy ako dieťa po izbe v podkroví? Ak máte šancu svojmu dieťaťu zariadiť izbu v podkroví, neváhajte. Inšpirujte sa v našej galérii.


Komentáre

29/08/2022 20:11
Adela

velmi pekne a moderne. len by som vlastnemu dietatu na učenie dala ortopedicku kancelarsku stoličku a nič tvrde a neprakticke (aby si neničilo chrbat)

21/03/2023 19:18
Perla

určite by som svojmu dietati do študentskej izby dala k PC stolku kvalitnu stoličku, nejaku ortopedicku, nie jedalensku.

18/12/2023 22:21
Zita

študentsku izbu si predstavujem uplne inak. Stolik, kancelárská stolička a študentské veci. Určite nie relaxačné kreslo

Pridať komentár