BENEO vírivka BeneoSpa pre 6 osôb, (208cm) hnedá NEW_BENEOSPA_6P_BROWN_WHITE
(80.6%)
BENEO vírivka BeneoSpa pre 6 osôb, (208cm) hnedá NEW_BENEOSPA_6P_BROWN_WHITE
Bežná cena: 489,00 €

Parametre a popis produktu

Skvelá pre rodinu, párty s priateľmi a rovnako tak pre zamilované dvojice.

Zmeňte svoj dom, či byt s terasou na luxusné sídlo so špičkovým novým typom vírivky BeneoSpa-NEW!
Liečebný prínos bublinkovej masáže preukázalo rad lekárskych štúdií. Najčastejšie sa spomínajú priaznivé účinky na pohybový aparát. Uvoľňujúci vplyv na psychickú stránku človeka. Jej nespochybniteľný prínos je na našu pokožku. Bublinky ju prekrvujú, masírujú a zlepšujú látkovú výmenu. Bublinky teda uvoľňujú, ľahko prekrvujú a majú sedatívne (tíšiace) účinky. 

BeneoSpa-NEW mobilná vírivka má skvelý pomer cena / výkon. Vonkajší priemer je 208 cm a pohodlne pojme 6 dospelých osôb. S externým samonafukovacím systémom je vírivka pripravená na používanie za pár minút, a to absolútne bez námahy.

Pomocou integrovaného ohrevu si môžete zvoliť teplotu kúpeľa resp. masáže, ktorá Vám najviac vyhovuje. Môžete si tak dopriať teplý uvoľňujúci kúpeľ (teplota vody 35 ° C až 38 ° C) alebo horúci kúpeľ (teplota vody 38–40 ° C). Prietokový ohrev vody umožňuje zvyšovať teplotu až o 1,5 ° C za hodinu až do maximálnej teploty 40 ° C. Ovládací panel obsahuje aj detský zámok pre maximálny komfort používania bez vyrušenia.

Komorová štruktúra dodáva pevnosť, odolnosť a je priestorovo úsporná

Laminované PVC pre extra tuhosť a dlhú životnosť

Výkonný prietokový ohrev vody umožňuje zvyšovať teplotu až o 1,5 ° C za hodinu až do maximálnej teploty 40 ° C.

Rozmery: Vonkajší priemer: 208 cm, výška 65 cm
Objem: 1000 litrov
Vhodná pre 6 osôb
Počet trysiek: 130
Balenie obsahuje: Vírivku, kartušový filter, izolačnú podložku, termokryt
Automatická regulácia teploty vody
Samonafukovací systém
Filter: 12V CC, 50Hz 30W
Váha: 28 kg
Laminovaný PVC termokryt s hliníkovou fóliou pre udržanie teploty vody

 

Vlastnosti

FarbaHnedá
ŠtýlLuxusný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o BENEO vírivka BeneoSpa pre 6 osôb, (208cm) hnedá NEW_BENEOSPA_6P_BROWN_WHITE myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 489,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka BENEO vírivka BeneoSpa pre 6 osôb, (208cm) hnedá NEW_BENEOSPA_6P_BROWN_WHITE

Zoznam článkov

Zastrešenie bazéna od A po Z

Zastrešenie bazéna od A po Z

Dátum: 04.06.2019

V spojení so záhradným bazénom majiteľovi vznikajú určité povinnosti a náklady. Filtrovanie vody, chlórovanie, čistenie, zazimovanie a mnoho iného. V súvislosti s čistením je skvelou pomocou zastrešenie bazéna, resp. jeho prekrytie. Ako zastrešiť záhradný bazén? Aké možnosti zastrešenia existujú?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy