Blumfeldt Aruba, záhradná hojdačka, slnečná strieška, 130 cm, 2-miestna, masívne drevo, sivá
(78.6%)
Blumfeldt Aruba, záhradná hojdačka, slnečná strieška, 130 cm, 2-miestna, masívne drevo, sivá
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 583,90 €

Parametre a popis produktu

Jednoducho vypnúť: na hojdačke Blumfeldt Aruba sa v záhrade alebo na terase hojdáte až do uvoľnenia. Už dnes môžete nechať tak štýlovo oddychovať svoju myseľ. Len sa pohojdávať na príjemne mäkkých poduškách. Hojdačka Blumfeldt Aruba sa jednoducho postará o to, aby ste zabudli na všedný deň. Na ergonomickej, jemne ohnutej ploche na sedenie alebo ležanie s rozmermi 130 x 140 cm s polstrovaním s hrúbkou 4 cm sa hojdáte sami alebo vo dvojici pohodlne ako na ležadle. Prehnutá slnečná strieška prináša dodatočný pocit bezpečia a chráni pred slnečnými lúčmi - je jedno kde si hojdačka nájde svoje miesto. Aj čo sa týka stability, neostávajú nesplnené žiadne želania. Masívne drevené trámy, nehrdzavejúce reťaze z ušľachtilej ocele a plne pozinkované skrutky sa postarajú o vysokostabilnú konštrukciu, ktorú je možné zaťažiť až s 240 kg. Sivá slnečná strieška a lazúrované smrekovcové drevo odolné voči poveternostným vplyvom vyčarujú letnú náladu. Pohojdávajúce sa oddychové prestávky: s hojdačkou Blumfeldt Aruba sa zo záhrad a terás stanú letné oddychové miesta odpočinku. Prosím, majte na vedomí, že pravé drevo pracuje a môže sa meniť vplyvom poveternostných okolností: trhliny alebo zafarbenia v dreve sú normálne a podčiarkujú jedinečný charakter produktu. Nezhoršujú bezpečnosť hojdačky. Aby sa zachovala ochrana dreva, ochranný náter drevených častí by mal byť obnovovaný podľa potreby a poveternostných vplyvov každé 1 až 2 roky.

Vlastnosti

FarbaSivá

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Blumfeldt Aruba, záhradná hojdačka, slnečná strieška, 130 cm, 2-miestna, masívne drevo, sivá myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 583,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Blumfeldt Aruba, záhradná hojdačka, slnečná strieška, 130 cm, 2-miestna, masívne drevo, sivá

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy