Capital Sports Azura X2 X-Bike, bicykel, do 120 kg, merač pulzu, sklápací, 4 kg, čierny
(82.2%)
Capital Sports Azura X2 X-Bike, bicykel, do 120 kg, merač pulzu, sklápací, 4 kg, čierny
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 189,90 €

Parametre a popis produktu

X-Bike Azura X2 od spoločnosti CAPITAL SPORTS je Váš prístroj na cvičenie číslo jeden pre šetrné a ergometrické zlepšovanie kondície a výkonu. Vďaka zotrvačníku s hmotnosťou 4 kg a ôsmim stupňom odporu nájdete vždy tú správnu záťaž pre váš tréning. To je ideálne na zvyšovanie výdrže, spaľovanie tukov alebo mobilizáciu kĺbov! O pohodlný tréning sa postará extra široké sedadlo, ktoré možno perfektne prispôsobiť v siedmich stupňoch individuálnym potrebám. Dodatočný komfort prináša nastaviteľné operadlo, ktoré sa dá nastaviť do vysokej či nízkej polohy. Prostredníctvom trojstupňového polohovania dovoľuje Azura X2 tréning pre osoby až do výšky 1,9 metra. Pre presné sledovanie výkonu má X-bike Azura X2 od CAPITAL SPORTS jednoducho ovládateľný, prehľadný tréningový počítač. Ten zobrazuje rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, uplynutý čas a spálené kalórie. Pomocou dvoch senzorov v rukovätiach sa priamo meria pulz a zobrazuje ho tréningový počítač. Po tréningu možno X-bike jednoducho sklopiť a priestorovo úsporne uskladniť. Premiestnenie uľahčia podlahové kolieska. X-Bike sa dodáva ako montážna sada. Na zloženie je potrebných približne 30 minút. Dostupné varianty: čierna bez sedadlovej rúčky, čierna so sedadlovou rúčkou (10030160), biela so sedadlovou rúčkou (10030162), biela bez sedadlovej rúčky (10030163).

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Azura X2 X-Bike, bicykel, do 120 kg, merač pulzu, sklápací, 4 kg, čierny myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 189,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Azura X2 X-Bike, bicykel, do 120 kg, merač pulzu, sklápací, 4 kg, čierny

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy