Capital Sports Durate, čierny, ergometer, domáci trenažér, 4 kg zotrvačník, pulz, počítač
(79.2%)
Capital Sports Durate, čierny, ergometer, domáci trenažér, 4 kg zotrvačník, pulz, počítač
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 270,90 €

Parametre a popis produktu

Radi jazdíte na bicykli a nechcete sa ho vzdať ani za zlého počasia? Chcete sa viac hýbať, dosahovať svoje tréningové ciele a tiež ich neustále zlepšovať? To všetko je možné s domácim trenažérom CAPITAL SPORTS Durate. Kardio bicykel je vhodný pre každého: Či už pre motivovaného začiatočníka s túžbou zhodiť pár kíl a zlepšiť si kondíciu, alebo pre športového nadšenca, ktorý potrebuje aktivitu aj po zatváracích hodinách posilňovne. Domáci trenažér CAPITAL SPORTS Durate ponúka široký výber programov, s ktorými si zostavíte svoj individuálny tréning a prispôsobíte ho svojej úrovni fyzickej kondície a športovým cieľom. Môžete klásť dôraz na tréning srdcovej frekvencie alebo na efektívne spaľovanie tukov. Magnetický odpor možno nastaviť v 8 stupňoch, takže ľahko nájdete tie správne nároky pre svoj tréning. Senzory pulzu na riadidlách merajú frekvenciu srdca. V prípade potreby vytvorí tréningový počítač analýzu hodnôt vašej fyzickej kondície. Takto môžete veľmi jednoducho sledovať, ako sa neustále zlepšujete. Povedzte „áno!" neobmedzenému kardio tréningu s domácim trenažérom CAPITAL SPORTS Durate v pohodlí domova kedykoľvek chcete!

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Durate, čierny, ergometer, domáci trenažér, 4 kg zotrvačník, pulz, počítač myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 270,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Durate, čierny, ergometer, domáci trenažér, 4 kg zotrvačník, pulz, počítač

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy