Capital Sports Evo Comfort, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 15 kg zotrvačník
(77.4%)
Capital Sports Evo Comfort, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 15 kg zotrvačník
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 511,90 €

Parametre a popis produktu

Nová definícia tréningu! S líniou kardio bicyklov Capital Sports Evo získate HiLevel fitnes technológiu priamo domov. Vďaka nej je kardio bicykel vhodný pre všetky tréningové nároky: či už pre motivovaných nováčikov, alebo športových nadšencov, ktorí potrebujú akciu aj vtedy, keď zhasnú svetlá v posilňovni.Vitajte pri domácom tréningu 21. storočia: vďaka integrácii aplikácie Kinomap získate s kardio bicyklom Capital Sports Evo Comfort prístup k tisíckam kilometrov virtuálnych cyklotúr. Priamu spätnú väzbu pritom dostávate cez bluetooth: pomocou aplikácie sú prenášané a vyhodnocované vaše výkonnostné údaje ako rýchlosť, srdcová frekvencia alebo prejdená vzdialenosť. Tieto údaje dokonca priamo prispôsobujú virtuálnu jazdu s kamerou. Ak budete do pedálov pomaly šliapať, budete jazdiť pomaly aj vo virtuálnej jazde, a ak zrýchlite, video bude tiež bežať rýchlejšie. Ak vám to nestačí, môžete sa zúčastniť mnohých udalostí pre viacerých hráčov: otestujte si kondíciu v priamom porovnaní s tisíckami ďalších cyklistov – pocity ako pri Tour de France bez opustenia vlastného bytu.Okrem multimediálnych tréningových možností presvedčí kardio bicykel Capital Sports Evo Comfort aj svojou veľmi kvalitnou technológiou: doprajte si vysokú úroveň tréningového pohodlia od začiatku do konca, pretože vďaka mimoriadne nízkemu nástupu môžete z bicykla pohodlne a bezpečne nasadať aj zosadať. S extra vysokou hmotnosťou zotrvačníka až 15 kg vám zariadenie ponúka masívny tréningový odpor, ktorý si nastavíte podľa svojich vlastných požiadaviek! Systém MagResist reaguje v 32 úrovniach na takmer akúkoľvek tréningovú požiadavku. So štyrmi tréningovými programami pre začiatočníkov, pokročilých aj expertov je zariadenie okamžite naprogramované na začatie tréningu. Nudu na bicykli možno prekonať s integrovaným držiakom na tablet. Dajú sa tu perfektne umiestniť smartfóny, tablety alebo elektronické čítačky, ktoré sa dajú použiť buď pri využívaní aplikácie Kinomap, alebo jednoducho na sledovanie filmov, počúvanie hudby alebo čítania počas tréningu. Integrovaný nabíjací USB port garantuje neprerušovaný tréning. Kto práve nemá k dispozícii smart zariadenie, môže sledovať svoje tréningové hodnoty na  magnetickom bicykli Capital Sports Evo Comfort celkom bežne prostredníctvom integrovaného tréningového počítača. Ten zobrazuje vďaka integrovaným ručným senzorom okrem prejdenej vzdialenosti, tréningového času a spotreby kalórií aj vašu srdcovú frekvenciu. V neposlednom rade zaručuje mimoriadne tichý systém SilentBelt, že váš tréning nebude nikoho rušiť.Kardio tréning 21. storočia: domáci trenažér Capital Sports Evo Comfort robí z domáceho tréningu multimediálny zážitok.Upozornenie: Aplikácia Kinomap je voľne dostupná a môže byť používaná bezplatne. Niektoré funkcie sú však prístupné iba prostredníctvom online registrácie a môžu byť čiastočne spoplatnené.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Evo Comfort, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 15 kg zotrvačník myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 511,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Evo Comfort, kardio bicykel, bluetooth, aplikácia, 15 kg zotrvačník

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy