Capital Sports Helix Stride, 6 v 1 krosový trenažér, LCD displej, 32 úrovní, čierny
(80.2%)
Capital Sports Helix Stride, 6 v 1 krosový trenažér, LCD displej, 32 úrovní, čierny
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 1 583,90 €

Parametre a popis produktu

Jedno zariadenie na všetko. Krosový trenažér CAPITAL SPORTS Helix Stride zodpovedá svojmu názvu, pretože kombinuje rozmanitosť tréningov 6 rôznych domácich trenažérov v jednom zariadení.Domáci trenažér CAPITAL SPORTS Helix Stride sľubuje jedinečný zážitok z tréningu. Ako 6 v 1 zariadenie zahŕňa stepper, climber, kardio bicykel, air walker, runner a krosový trenažér. Rozprúdi váš kardiovaskulárny systém a pomôže naštartovať spaľovanie tuku. Jediné, čo musíte urobiť pre zmenu jednotlivých tréningových metód, je zmena pohybu – Helix Stride sa vám prispôsobí dĺžkou kroku od 24 do 89 cm a 3-kĺbovými pedálmi. Vďaka svojej inovatívnej technológii je pritom veľmi kompaktný, odolný pre extrémne rozmanitý tréning. Jadrom tréningu je systém HTB-2, 2-úrovňový pohonný systém s pásom Poly-V, ktorý bez problémov zvládne trvalú záťaž vysokých prevodových stupňov. Takže môžete poriadne rozhýbať zotrvačník riadený systémom MagResist. Jeho 32-úrovňový magnetický odpor má pre váš workout pripravený vždy ten správny stupeň obtiažnosti a produkuje pritom len veľmi nízku úroveň hluku.Na sledovanie a progres vášho tréningu má 6 v 1 krosový trenažér CAPITAL SPORTS Helix Stride profesionálny minipočítač s LCD displejom. Môžete na ňom sledovať svoje výkonnostné údaje, ako sú rýchlosť, prejdená vzdialenosť alebo spálené kalórie. S integrovaným prijímačom môžete tiež vyhodnotiť údaje integrovaného snímača pulzu alebo 5 kHz pulzného pásu a použiť ich so štyrmi režimami monitorovania srdcovej frekvencie. Na progres v tréningu má počítač k dispozícii celkovo 19 rôznych programov, ktoré ponúkajú rôzne záťažové krivky alebo si tréning definujte podľa vlastných požiadaviek. Okrem toho má konzola držiak na tablet, ktorý vám umožní vychutnať si pri chôdzi váš obľúbený seriál alebo hudbu. Tréningový počítač sa dá pripojiť prostredníctvom rozhrania bluetooth k tabletu a ovládanie môže prevziať aplikácia iConsole+. Pre ešte väčšiu rozmanitosť pri tréningu je k dispozícii aj integrácia aplikácie Kinomap, ktorá prenáša do domáceho trenažéra virtuálne bežecké trasy. Mimoriadne veľké pedále zabezpečia pohodlný beh. Po tréningu je možné zariadenie podľa potreby presúvať pomocou integrovaných koliesok.Tréningové zariadenie ako žiadne iné: krosový trenažér CAPITAL SPORTS Helix Stride zjednocuje šesť rozdielnych domácich trenažérov v jednom zariadení!

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Helix Stride, 6 v 1 krosový trenažér, LCD displej, 32 úrovní, čierny myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 583,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Helix Stride, 6 v 1 krosový trenažér, LCD displej, 32 úrovní, čierny

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy