Capital Sports Crosswalker, krosový trenažér, air walker, LCD displej, 100 kg
(79%)
Capital Sports Crosswalker, krosový trenažér, air walker, LCD displej, 100 kg
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 189,90 €

Parametre a popis produktu

S krosovým trenažérom Capital Sports Crosswalker doslova vzlietnete, pretože jemnými kmitavými pohybmi sa kĺžete ponad podlahu bez toho, aby ste si zbytočne namáhali bedrové kĺby. Na rozdiel od bežných krosových trenažérov umožňuje Crosswalker nielen vertikálny pohyb vpred, ale aj horizontálny pohyb do strán. Rozšírený rozsah pohybu je zameraný predovšetkým na tréning adduktorov a abduktorov. Týmto spôsobom si vyformujete a spevníte za pár týždňov svaly zadku a stehenné svaly, a dosiahnete pevný a zdravý vzhľad.Rovnomerný rytmus pohybu stimuluje spaľovanie tukov a posilňuje kardiovaskulárny systém. Pomocou dvoch ergonomických rukovätí do tréningu aktívne zapojíte svaly hornej časti tela, pretože protipohyb svalov nadlaktia a svalov ramien posilňuje svalstvo brucha a chrbta.Prehľad o všetkom: spotreba kalórií, rýchlosť, počet krokov a prejdená vzdialenosť sú zobrazené na LCD displeji integrovaného tréningového počítača.Nízky vstup krosového trenažéra ponúka vysoký komfort. Veľké a protišmykové nášľapné plochy sa postarajú o pevné postavenie. Práškovo lakované rúrky sú opatrené ochrannými plastovými krytkami na ochranu podlahy pred poškodením.Po skončení tréningu sa Crosswalker zloží a priestorovo úsporne uskladní do ďalšieho použitia.Krosový trenažér Capital Sports Crosswalker vás jemnými pohybmi privedie do formy, budete zdravší a získate výdrž.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Crosswalker, krosový trenažér, air walker, LCD displej, 100 kg myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 189,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Crosswalker, krosový trenažér, air walker, LCD displej, 100 kg

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy