Capital Sports Helix Comfort, krosový trenažér, Kinomap, nízke nastupovanie, 12kg zotrvačník
(79.8%)
Capital Sports Helix Comfort, krosový trenažér, Kinomap, nízke nastupovanie, 12kg zotrvačník
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 489,90 €

Parametre a popis produktu

Nová definícia tréningu! S krosovými trenažérmi série Helix od Capital Sports si prinesiete HiLevel-fitnes technológiu priamo k sebe domov. Vďaka nej zvládne krosový trenažér všetky tréningové nároky:nezáleží, či ste motivovaný nováčik alebo šprotový nadšenec, ktorý potrebuje akciu ešte potom, ako vo fitnes centre zhasli svetlá. Vitajte v domácom tréningu 21. storoča: vďaka integrácii aplikácie Kinomap máte s krosovým trenažérom Helix Comfort od Capital Sports prístup k tisícom kilometrov virtuálnych tratí. Takto môžete rozmanito bicyklovať a pritom ani nemusíte opustiť svoj domov. Okrem multimediálnych možností tréningu presviedča krosový trenažér Capital Sports Helix Comfort aj svojou vysokokvalitnou technikou: užite si vysoký komfort tréningu od jeho začiatku až po koniec, pretože vďaka veľmi nízkemu nástupu môžete pohodlne nastupovať a vystupovať. S extra veľkým 12 kg zotrvačníkom ponúka, okrem iného, obrovský odpor, ktorý si môžete nastaviť podľa vlastných požiadaviek. MagResist-systém s 32 úrovňami reaguje skoro na každú tréningovú požiadavku. So štyrmi tréningovými programami pre začiatočníkov, pokročilých a expertov je predprogramovaný na okamžité trénovanie. Aby ste sa na domácom trenažéri nenudili, má trenažér v prednej časti zabudovaný držiak na tablet. Tu nájdu svoje miesto smartfóny, tablet alebo e-čítačka a môžu slúžiť na použitie aplikácie Kinomap, alebo jednoducho na sledovanie filmov, počúvanie hudby, alebo čítanie počas tréningu. Zabudovaný nabíjací USB port zaručuje neprerušený tréning. Kto nemá k dispozícii žiadne smart zariadenie, môže svoje tréningové hodnoty, na domácom trenažéri Capital Sports Helix Comfort, sledovať úplne klasicky na tréningovom počítači. Ten vďaka integrovaným senzorom na rukovätiach priamo zobrazuje, okrem prejdenej trasy, tréningového času a spálených kalórií, aj pulz. Navyše sa extra tichý SilentBelt systém stará o to, že váš tréning nebude nikoho rušiť. Kardio tréning 21. storočia: domáci trenažér Capital Sports Helix Comfort urobí z domáceho tréningu multimediálny zážitok. Prosím berte na vedomie: aplikácia Kinomap je voľne dostupná a bezplatne použiteľná. Avšak niektoré funkcie sú prístupné len cez online registráciu a môžu byť čiastočne spoplatnené. 

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Helix Comfort, krosový trenažér, Kinomap, nízke nastupovanie, 12kg zotrvačník myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 489,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Helix Comfort, krosový trenažér, Kinomap, nízke nastupovanie, 12kg zotrvačník

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy