KLARFIT Tauon, krosový trenažér, LCD tréningový počítač, monitor srdcovej frekvencie, držiak na tablet
(80%)
KLARFIT Tauon, krosový trenažér, LCD tréningový počítač, monitor srdcovej frekvencie, držiak na tablet
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 220,90 €

Parametre a popis produktu

S krosovým trenažérom Tauon od spoločnosti Klarfit ste ideálne vybavený pre individuálny domáci fitnes tréning. Rozhýbte poriadne svaly a kardiovaskulárny systém a trénujte v pohodlí domova bez ohľadu na počasie.Ako skutočný krosový trenažér ponúka zariadenie Tauon tréningy celého tela, ale aj pre paže, nohy, zadok a plecia. Tréning je navyše šetrný ku kĺbom. Integrovaný tréningový počítač vám umožňuje zamerať sa pri tréningu na cieľ aj výkon. Na prehľadnom LCD displeji sa okrem času tréningu zobrazuje aj rýchlosť, spotreba kalórií, vzdialenosť, pulz a prejdené kilometre. Takže neustále máte prehľad o svojom pokroku a môžete sa optimálne sústrediť na seba a svoj tréning. 12 kg zotrvačník je možné mechanicky nastavovať v 8 úrovniach pomocou funkcie MagResist. So systémom SilentBelt trénujete prakticky nehlučne. O správnu zábavu počas tréningu sa postará vďaka SmartCardio Studio integrovaný držiak na tablet. Sledujte svoje obľúbené seriály alebo si zamakajte pri svojom zozname športových skladieb.Veľké protišmykové nášľapné plochy na pedáloch zaisťujú bezpečné a pevné postavenie. Nízka hmotnosť 26 kg a 2 transportné kolieska veľmi uľahčujú presun a zloženie krosového trenažéra Klarfit Tauon.Začnite svoju fit budúcnosť: so zariadením Klarfit Tauon si môžete užívať všetky výhody profesionálneho krosového trenažéra v pohodlí domova.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o KLARFIT Tauon, krosový trenažér, LCD tréningový počítač, monitor srdcovej frekvencie, držiak na tablet myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 220,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka KLARFIT Tauon, krosový trenažér, LCD tréningový počítač, monitor srdcovej frekvencie, držiak na tablet

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy