Capital Sports Helix Air, crossový trenažér, 12 kg zotrvačník, remeňový pohon, čierny
(82.2%)
Capital Sports Helix Air, crossový trenažér, 12 kg zotrvačník, remeňový pohon, čierny
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 363,90 €

Parametre a popis produktu

Vďaka remeňovému pohonu s hladkým chodom, viacstupňovému odporu a magnetickému brzdovému systému môžete krosový trenažér Klarfit Epsylon Cycle AS kedykoľvek bez problémov jednoducho rozhýbať. Vďaka veľmi kvalitnému remeňovému pohonu so systémom SilentBelt pracuje domáci cyklotrenažér, ktorý bol testovaný TüV, veľmi plynulo a potichu. Ideálny odpor zabezpečuje systém HiLevel s celkovo 24 úrovňami, ktorý zaručuje mimoriadne efektívny tréning vďaka mnohým rozličným úrovniam. Potrebné nároky na výkon počas tréningu vytvára zotrvačník s hmotnosťou 12 kg. Magnetický brzdový systém s funkciou MagResist zaujme presným a spoľahlivým procesom brzdenia, ktorý je okrem toho mimoriadne šetrný k materiálu. Vďaka technológii PulseControl zásobuje prístroj na meranie pulzu, integrovaný do komfortnej rukoväte, tréningový počítač aktuálnymi dátami o srdcovej frekvencii a umožňuje tak efektívnu kontrolu výkonu. Pre väčšiu rozmanitosť počas tréningu má domáci trenažér držiak na tablet SmartCardio Studio, ktorý sľubuje po vybavení smartfónom, iPhonom, tabletom alebo elektronickou čítačkou okrem tréningu aj všestrannú zábavu. Tým sa umožní použitoe aplikácie Kinomap, ktorá rozpozná pomocou kamery vášho tabletu alebo smartfónu vaše pohyby, a tak riadi prieskum tisícov kilometrov na virtuálnych trasách. Spaľovanie kalórií pri Nordic Walkingu tak bude dvojnásobnou zábavou a aj pri tréningu v byte bude vždy pestré! Protišmykové pedále pomáhajú pri zabezpečení optimálneho prenosu energie z nohy na pedál, zatiaľ čo praktické transportné kolieska zaručujú flexibilné premiestňovanie pevnej oceľovej konštrukcie. Fitnes je skutočne zábava: domáci trenažér Klarfit Epsylon Cycle AS kombinuje všetky dôležité komponenty pre produktívny a zároveň šetrný tréning v jednom mobilnom športovom zariadení.

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Helix Air, crossový trenažér, 12 kg zotrvačník, remeňový pohon, čierny myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 363,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Helix Air, crossový trenažér, 12 kg zotrvačník, remeňový pohon, čierny

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy