Capital Sports Medusa, záťažová vesta, 10 kg, 1200D, nylonové tkanivo, prsný popruh, čierna
(77.2%)
Capital Sports Medusa, záťažová vesta, 10 kg, 1200D, nylonové tkanivo, prsný popruh, čierna
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 86,90 €

Parametre a popis produktu

Záťažová vesta CAPITAL SPORTS Medusa je špeciálne navrhnutá pre ženy, vybavená popruhom na hrudník, vhodná ako dodatočné zaťaženie pri dennom tréningovom programe.Okrem silového a vytrvalostného tréningu je Medusa vhodná najmä na bodyweight tréning a funkčný tréning. Vďaka veľkým otvorom v oblasti ramien, hrudníka a ramien a flexibilnému popruhu na hrudi zaručuje neobmedzenú voľnosť pohybu. 10 malých železných záťaží, ktoré sa umiestňujú do 5 vreciek vpredu a vzadu, zaručuje vyvážené rozloženie celej záťaže. Pre prispôsobenie na individuálny tréning a na reguláciu želanej záťaže, môžu byť závažia po jednom pridané alebo odobrané. Materiál z nylonového tkaniva 1200D sa vyznačuje veľmi dobrou znášanlivosťou s kožou a je veľmi odolný. Reflexné prvky v oblasti hrudníka zvyšujú viditeľnosť a tým bezpečnosť pri tréningu vonku.Flexibilná, šetrná k pokožke, vyvážená: záťažová vesta CAPITAL SPORTS X-Vest je vďaka ideálnym tvarom, skvelým materiálom a rozložením záťaže, perfektný spoločník pre tvoj tréning.

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Medusa, záťažová vesta, 10 kg, 1200D, nylonové tkanivo, prsný popruh, čierna myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 86,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Medusa, záťažová vesta, 10 kg, 1200D, nylonové tkanivo, prsný popruh, čierna


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy