Capital Sports Monstervest, záťažová vesta, 30 kg, univerzálna veľkosť, nylon, čierna
(80.6%)
Capital Sports Monstervest, záťažová vesta, 30 kg, univerzálna veľkosť, nylon, čierna
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 116,90 €

Parametre a popis produktu

CAPITAL SPORTS Monstervest je univerzálne a všestranné tréningové zariadenie na upevnenie závaží na telo, určené predovšetkým na tréning sily a vytrvalosti. Vďaka nylonovému opasku so suchým zipsom sa záťažová vesta prispôsobí rôznym telesným rozmerom a poskytuje neobmedzenú voľnosť pri nosení. Na prednej a zadnej strane sa zvonku nachádzajú vrecká na závažia, pričom každé vrecko možno rovnomerne naplniť tromi samostatne vyberateľnými kovovými závažiami (po 920 g). Záťažová vesta CAPITAL SPORTS má okrem toho príjemnú, mäkkú výstuž na zabezpečenie vysokého pohodlia pri tréningu. Materiály vesty sú príjemné k pokožke a taktiež sa vyznačujú vysokou odolnosťou.

Vlastnosti

FarbaČierna

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Monstervest, záťažová vesta, 30 kg, univerzálna veľkosť, nylon, čierna myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 116,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Monstervest, záťažová vesta, 30 kg, univerzálna veľkosť, nylon, čierna


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy