Capital Sports Pacemaker X60, bežecký pás, 2,5/6,5 PS, pulz, LCD, čierno-biely
(78.8%)
Capital Sports Pacemaker X60, bežecký pás, 2,5/6,5 PS, pulz, LCD, čierno-biely
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 1 199,90 €

Parametre a popis produktu

Run free! Bežecký pás CAPITAL SPORTS Pacemaker X60 posunie vašu výdrž a kardio tréning nielen na vyššiu úroveň, ale poteší aj početnými komfortnými funkciami, s ktorými takmer zabudnete, že cvičíte - a to všetko celkom nezávisle od počasia i dennej hodiny!Na extra veľkej bežeckej plošine s rozmermi 50 x 140 cm si zvolíte taký tréning, aký chcete: trvalý výkon 2,5 PS a maximálny výkon 6,5 PS zabezpečujú rýchlosť od 1 do 20 km/h. Mechanický uhol sklonu môžete nastaviť až do 20 stupňov. Rýchlosť i stúpanie ovládate pohodlne rúčkami a na veľkom 6" LCD displeji. Na displeji si môžete vybrať spomedzi 25 prednastavených tréningových programov alebo nastaviť 4 vlastné režimy. Zároveň jedným pohľadom skontrolujete hodnoty tréningu, ako pulz, ubehnutú vzdialenosť a spálené kalórie.Aby vám pri cvičení nič nechýbalo, bežecký pás CAPITAL SPORTS Pacemaker X60 ponúka rôzne komfortné funkcie. Zapínateľný ventilátor vás oveje osviežujúcim vánkom, zatiaľ čo dva držiaky na nápoje zabezpečia cenné tekutiny. USB port slúži na pripojenie MP3 prehrávačov alebo USB kľúčov na prehrávanie hudby, ktorú prehrávajú vstavané reproduktory alebo môžete pripojiť aj slúchadlá s 3,5 mm jackom. Praktický držiak na tablet alebo smartfón vám otvorí multimediálny svet aj počas tréningu. Na priestorovo šetrné uskladnenie sa pás dá po cvičení jednoducho sklopiť a presúvať po kolieskach.Bežecký tréning na vyššom leveli: s bežeckým pásom CAPITAL SPORTS Pacemaker X60.

Vlastnosti

FarbaBiela

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Pacemaker X60, bežecký pás, 2,5/6,5 PS, pulz, LCD, čierno-biely myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 199,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Pacemaker X60, bežecký pás, 2,5/6,5 PS, pulz, LCD, čierno-biely

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy