Capital Sports Workspace Fusion, bežecký pás & vibračná plošina, 1 - 12 km/h, bluetooth
(80.4%)
Capital Sports Workspace Fusion, bežecký pás & vibračná plošina, 1 - 12 km/h, bluetooth
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 610,90 €

Parametre a popis produktu

Efektívnejšie využitie pracovnej doby: bežecký pás KLARFIT Workspace Fusion ponúka všetkým ľuďom v práci alebo v domácej kancelárii možnosť efektívne pracovať na svojej kondícii a urobiť niečo pre svoje zdravie. Počas pracovnej doby rozhýbe kardiovaskulárny systém, zlepší výdrž aj pohyblivosť a pomáha aktívne odbúravať stres. Absolvovaná vzdialenosť, doba behu, rýchlosť a spálené kalórie možno kedykoľvek zobraziť na prehľadnom displeji, čo uľahčuje každodenný tréning. Rýchlosť bežeckého pásu Workspace Fusion od 1 do 12 km/h sa spolu s protišmykovým povrchom postará o maximálnu bezpečnosť pri behu v kancelárii. Viacvrstvový povrch bežeckého pásu vytvára efekt pruženia: Toto odpruženie SoftDynamic Suspension zaisťuje príjemné našľapovanie, šetrné voči kĺbom, a vytvára prirodzený pocit behu ako po lesnej pôde. Okrem funkcie bežeckého pásu sa dá zariadenie Workspace Fusion použiť aj ako vibračná plošina pre jednotlivé svalové skupiny a na zvýšenie celkovej kondície. S výkonom 1,5 PS kompletizuje každodenné cvičenie a poskytuje ďalšiu tréningovú zábavu. Ďalšou špeciálnou vlastnosťou zariadenia Workspace Fusion je AudioConnect: bluetooth reproduktor zabudovaný v bežeckom páse umožňuje prehrávanie streamovanej hudby. Samozrejmosťou je aj aplikácia na podporu tréningových cieľov, ktorú si môžete zdarma stiahnuť z iTunes alebo v obchode Google Play. So svojimi malými rozmermi bežecký pás nezaberie veľa miesta. Jeho transport je jednoduchý, užitočné sú pritom transportné kolieska na prednej strane zariadenia. Praktický diaľkový ovládač tiež uľahčuje ovládanie bez otravného zostupovania zo zariadenia počas tréningu. Robustné spracovanie a systém AutoLubrication System, teda systém vnútorného mazania na udržanie najlepšieho materiálového výkonu, zabezpečuje dlhú životnosť a mnoho hodín cvičenia. Prakticky kombinuje prácu a tréning: bežecký pás Workspace Fusion od spoločnosti KLARFIT.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Capital Sports Workspace Fusion, bežecký pás & vibračná plošina, 1 - 12 km/h, bluetooth myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 610,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Capital Sports Workspace Fusion, bežecký pás & vibračná plošina, 1 - 12 km/h, bluetooth

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy