Parametre a popis produktu

Inteligentný systém navigácie iAdapt 2.0 s vizuálnou lokalizáciou, upratovanie celej plochy domácnosti, Recharge/Resume: sama sa dobije a pokračuje vo vysávaní, Carpet Boost: na kobercoch dvojnásobne zvýši výkon vysávania, ovládanie a programovanie pomocou smartfónu, výdrž Li-Ion batérie až 120 minút.

Špeciálne funkcie Roomba® 981

Čistenie celej plochy domácnosti:
Inteligentný systém navigácie iAdapt® 2.0 v spojení s vizuálnou lokalizáciou pomocou kamery zabezpečuje, aby sa Roomba sama orientovala po ploche celej domácnosti, pamätala si svoju polohu a v prípade potreby sa dobila, aby pokračovala vo vysávaní všetkých miestností.

Dobije sa a pokračuje:
Plne nabitá zvládne vysávať až 120 minút**, potom sa automaticky vráti na nabíjaciu stanicu, kde sa dobije, aby mohla pokračovať a povysávať všetky miestnosti.

Aplikácia iRobot HOME:
Pomocou aplikácie iRobot HOME vysávate a programujete Roombu úplne jednoducho - kedykoľvek a kdekoľvek. Alebo iba zatlačte tlačidlo CLEAN na robote.
© 2018 iRobot Corporation. Všetky práva vyhradené. iRobot, Roomba, Virtual Wall, AeroForce a iAdapt sú registrované ochranné známky spoločnosti iRobot Corporation. AeroVac a Home Base
sú registrované známky spoločnosti iRobot Corporation.

Viac výkonu s funkciou Carpet Boost:
Čistiaci systém AeroForce® v spojení s funkciou Carpet Boost dokáže na kobercoch, v ktorých sa skrýva najviac prachu, automaticky zvýšiť výkon Gen 3 motora až 10-násobne.

Špecifikácie Roomba 981
Rozmery: 35,1 x 9,2 cm
Hmotnosť: 4,0 kg
Doba nabíjania: 3 hodiny
Filter: Vysokoúčinný AeroForce filter
Výdrž batérie: až 120 minút
Typ batérie: Lithium Ion
Objem zásobníka: 0,6 litra
Maximálne pokrytie: až 185 m2
Maximálna výška prahu: až 1,6 cm
Hlučnosť: 58 dB (bez aktivovanej funkcie Carpet Booster)

Obsah balenia
iRobot Roomba 981
Nabíjacia stanica Home Base
Sieťový kábel
2 virtuálne steny Dual Mode Virtual Wall (4 alkalické AA batérie pribalené)
1 extra filter
1 extra bočná kefka

Vlastnosti

FarbaČierna
Korok120min

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o iRobot Roomba 981 čierny myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 539,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka iRobot Roomba 981 čierny

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy