KLARFIT Treado Active, bežecký pás, 1,0 PS, 10 km/h, 36 x 100 cm, bluetooth, dotykový displej
(80.6%)
KLARFIT Treado Active, bežecký pás, 1,0 PS, 10 km/h, 36 x 100 cm, bluetooth, dotykový displej
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 339,90 €

Parametre a popis produktu

Premyslená technológia pre dokonalý tréning. Bežecký pás Klarfit Treado Active je náš základný model pre všetkých, ktorí hľadajú fitnes a aktivitu vo vlastnom dome. S modernými technológiami a integrovanými funkciami poskytuje toto zariadenie pohodlný zážitok z domáceho tréningu bez ohľadu na dennú dobu alebo počasie a vďaka koncepcii SmartSpace Concept sa zmestí takmer do každej domácnosti.Rozhýbte svoje telo: s bežeckými pásom Klarfit Treado Active je to možné v pohodlí domova. Jeho jednosmerný motor s výkonom 1,1 PS uvedie do pohybu bežecký pás s rýchlosťou až 10 km/h, takže sa zapotia začiatočníci aj pokročilí. Tréning behu na bežeckej ploche s rozmerom 360 x 1 000 mm nielen posilňuje srdcovo-cievny systém, ale tiež intenzívne spaľuje tuk – ideálny pre zvýšenie kondície a výkonnosti, ako aj pre lepší pocit z vlastného tela.Sledujte hodnoty: integrovaný tréningový počítač s LCD dotykovým displejom a snímačom pulzu pomáha sledovať údaje o výkone, akými sú zabehnuté kilometre, spálené kalórie, rýchlosť a srdcová frekvencia. Vďaka 12 programom umožňuje rozmanitý bežecký tréning. Na ovládacej časti sa nachádza dokonca držiak na tablet, ktorý sa počas tréningu postará o zábavu s videami a hudbou. Cez bluetooth je možné poslať všetky výkonnostné údaje priamo do tabletu, iPadu alebo smartfónu a vyhodnotiť ich v aplikácii iFitShow. Okrem toho sa dá pomocou tejto aplikácie bežecký pás kompletne ovládať.Keďže po tréningu máte zároveň pred ďalším tréningom, bežecký pás Klarfit Treado Active bol navrhnutý v zmysle našej koncepcie SmartSpace Concepts. Dá sa priestorovo úsporne sklopiť a vďaka integrovaným kolieskam sa jednoducho a rýchlo odloží, aby sa zmestil takmer do každého bytu.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o KLARFIT Treado Active, bežecký pás, 1,0 PS, 10 km/h, 36 x 100 cm, bluetooth, dotykový displej myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 339,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka KLARFIT Treado Active, bežecký pás, 1,0 PS, 10 km/h, 36 x 100 cm, bluetooth, dotykový displej

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy