Klarstein Futurelight Smart, Ostrovčekový digestor, Recirkulácia, 420m³/h, LED, nerezová oceľ
(81.4%)
Klarstein Futurelight Smart, Ostrovčekový digestor, Recirkulácia, 420m³/h, LED, nerezová oceľ
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 283,90 €

Parametre a popis produktu

Návrat do budúcnosti: ostrovčekový digestor Klarstein Futurelight Smart prináša do kuchyne elegantný pôvab a zbavuje ju pary a zápachu prostredníctvom aplikácie alebo ovládania gestami. Digestor vykonáva svoju prácu veľmi inteligentne prostredníctvom ovládania cez aplikáciu Klarstein. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, môžete pomocou smartfónu alebo tabletu digestor zapnúť i vypnúť a vybrať jeden z troch stupňov výkonu. Odsáva výpary a zápachy s rýchlosťou recirkulácie až 420 m³/h. Integrované biele LED svetlo zaisťuje dokonalý prehľad o hrncoch a panviciach. A ak nemáte po ruke mobilný telefón, stačí jednoduché mávnutie, aby ste gestami povedali ovládaniu, čo chcete. Inteligentne a elegantne pre čistý vzduch: digestor Klarstein Futurelight je budúcnosť v kuchyni už teraz.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Futurelight Smart, Ostrovčekový digestor, Recirkulácia, 420m³/h, LED, nerezová oceľ myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 283,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Futurelight Smart, Ostrovčekový digestor, Recirkulácia, 420m³/h, LED, nerezová oceľ

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy